dodano: 2021-11-24 09:55:01

Before We Leave na Xboxach, Let's Sing 2022 zadebiutowało, Hearts of Iron IV z dodatkiem - Krótkie Info

Autor: AnoX
Before We Leave na Xboxach, Let's Sing 2022 zadebiutowało, Hearts of Iron IV z dodatkiem - Krótkie Info
0

Before We Leave na Xboxach, Let's Sing 2022 zadebiutowało, Hearts of Iron IV z dodatkiem. Więcej w Krótkie Info!

Wczoraj oficjalnie na Xboxach pojawiła się gra Team17 i Balancing Monkey Games - Before We Leave, prezentująca nieco inne podejście do city builderów.

 

Let's Sing 2022 oficjalnie zagościło na rynku, dzięki czemu gracze mogą się ponownie pobawić z domowym karaoke z 30 nowiutkimi utworami.

 

Hearts of Iron IV doczekło się wprowadzenia nowego rozszerzenia zatytułowanego Ani kroku wstecz, korzystając ze znanego sformułowania pewnego sowieckiego przywódcy....

 

Zapoznaj się też z: Zid Journey, dinozaury powracają w kolejnej odsłonie uroczej, niezależnej retro przygodówki

 

Unplugged doczekało się zapowiedzi nowego, specjalnego utworu, wprowadzenia rozszerzenia Quest Passthrough oraz datę debiutu na platformach VR.

 

Zabawny symulator Lawn Mowing Simulator doczekał się wprowadzenia nowego dodatku w postaci The Ancient Britain, rozszerzenia skupionego na odległej przeszłości wysp brytyjskich.

 

Dice Legacy doczekało się wprowadzenia darmowej aktualizacji, dodającej do rozgrywki nowy tryb rywalizacji, pakiet poprawek, nowe doświadczenia oraz pakiet mniejszych usprawnień.

 

Przeczytaj też: Opera GX otworzyła... cmentarze w Metawersie! Tak, możecie już cyfrowo pochować swojego sojusznika w rywalizacji na serwerach

 

DEEER Simulator: Your Average Everyday Deer Game oficjalnie trafiło na rynek, zabierając graczy do naprawdę niezwykłego i szalonego świata!

 

6Souls doczekało się zapowiedzi premiery, mającej się odbyć już 3 grudnia bieżącego roku, łącząc przeszłość z teraźniejszością, w intrygującym miksie gatunkowym.

 

10 gier Taito Milestones trafi w ramach kolekcji na konsolę Nintendo Switch, za co odpowiadać będzie ININ Games.

 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama