dodano: 2018-12-24 05:55:01
PC

Beta testy BATALJ okazują się sukcesem dla Fall Damage

Autor: AnoX
Beta testy BATALJ okazują się sukcesem dla Fall Damage
15°
0

Beta testy strategii BATALJ okazują się sporym sukcesem dla studia Fall Damage, które już rozwija swój projekt z myślą o premierze gry w 2019 roku.
 
Zamknięte beta testy BATALJ okazały się ogromnym sukcesem, który ściągnął tysiące graczy w bitwach na całym świecie. Społeczność wokół tego tytułu szybko rozrosła się i była aktywna w dyskusjach dotyczących składów drużyn, synergii jednostek, mechaniki i taktyk jak pokonać tego przeciwnika. Ciekawą nowością będzie wprowadzenie całkowitego obezwładnienia.
 
Świeży pomysł oraz rozwiązania okazały się na tyle interesujące, że gracze w sporej ilości zdecydowali się zweryfikować ten projekt, przy okazji biorąc aktywny udział przy pomaganiu deweloperom. 
 
- Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z tego, jak zakończyła się zamknięta beta. Gracze są zaangażowani i chcą więcej i właśnie to im damy. - powiedział Mikael Kalms, dyrektor techniczny w Fall Damage. - Pod koniec tej Zamkniętej Bety dodamy jeszcze trzech bohaterów i dziewięć dodatkowych jednostek do miksu. Ponieważ każde dodawanie wykładniczo zwiększa możliwości, jakie gracze mogą zrobić na polu bitwy, jesteśmy bardzo podekscytowani, aby zobaczyć, z jakimi taktykami się wywodzą. -
 
BATALJ ma mieć premierę w 2019 roku na komputerach osobistych. 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama