dodano: 2023-01-23 19:00:02
PC
aktualności news Birth, niezależna przygodówka w której tworzymy istotę

Birth, niezależna przygodówka w której tworzymy istotę z porozrzucanych kości debiutuje już w lutym

Gra: Birth
Birth, niezależna przygodówka w której tworzymy istotę z porozrzucanych kości debiutuje już w lutym
14°
0

Birth, niezależna przygodówka, autorstwa Madison Karrh, w której tworzymy istotę z porozrzucanych kości debiutuje już w lutym. Zagramy w grę niebawem.

Wykonaną w urokliwym, ręcznie rysowanym stylu graficznym, o dość nietypowej fabule, i w nieco makabrycznym stylu, ma nam do zaoferowania niezależna twórczyni, Madison Karrh, w swoim przygodowym projekcie o tytule Birth

Zapoznaj się także z: Seam S. Cunningham pracuje nad trzema horrorami, w tym rebootem Piątek trzynastego oraz serialem

Nietypowość fabularna to motto przygodówki w klasycznym stylu, czyli typowego point-and-clicka, gry która została stworzona przez niezależną twórczynię, Madison Karrh, która wraz ze studiem Wings zajęła się także wydaniem owej gierki. A nosi ona krótki tytuł Birth i ma już konkretną datą premiery. Jej debiut na platformie Steam nastąpi już w lutym. 

Gra o tytule Birth to klasyczna przygodówka, w której natkniecie się na rysunkowy styl graficzny, zagadki i łamigłówki, a także ukryte przedmioty. W tym wypadku są to porozrzucane po mieście kości i narządy, z których gracz będzie tworzył istotę. Ta pomoże u pokonać coraz mocniej doskwierającą samotność. W tym celu z zebranych rzeczy zbuduje ciepłą przyjacielską istotę, z bijącym sercem.

Przeczytaj również:

 

W tym celu będzie wędrować po kawiarniach, muzeach, kwiaciarniach, bibliotekach, piekarniach i wielu innych miejscach. W grze natkniemy się na zagadki oparte na fizyce, nie zabraknie także interakcji z innymi, bardzo ciekawymi postaciami i stworzeniami. Aby urozmaicić rozgrywkę, podczas niej zbierać będziemy ukryte gdzieś w lokacjach żetony. W ten sposób poznamy sekrety, które do gry wbudowano. 

Gra zmierza na komputery osobiste, na platformę Steam. Premiera przewidziana jest na 17 lutego 2023 roku.

Karta gry na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):
Reklama