dodano: 2021-10-12 15:05:01

Bitwa o Tunezję już dostępna! Kolejne wyzwania w Enlisted

Gra: Enlisted
Bitwa o Tunezję już dostępna! Kolejne wyzwania w Enlisted
0

Enlisted dostaje aktualizację 0.2.0, gdzie wszyscy gracze otrzymają dostęp do rozszerzenia Bitwa o Tunezję, a także nowe misje do poprzednich dodatków. Dodatkowo, gracze dostaną nowy tryb o wdzięcznej nazwie Destrukcja, dostęp do nowych broni i pojazdów.

Gaijin Entertainment wypuszcza właśnie ostatnią z docelowych czterech aktualizacji do gry MMO w realiach II Wojny Światowej ‘Enlisted’.

Bitwa o Tunezję jest w chwili obecnej dostępna dla wszystkich graczy, wraz z nowymi broniami, lokacjami i zadaniami. Główna zawartością jest misja “Forteca” gdzie gracz zostaje rzucony do ogromnej bazy w Tunezji otoczonej murami.

Poprzednie kampanie "Bitwa o Moskwę", "Bitwa o Berlin" i "Inwazja na Normandię" również dostają nowe misje w ramach aktualizacji 0.2.0. Po doświadczeniach lądowania na plaży w Normandii,gracze będą mogli doświadczyć bitwy we francuskim mieście Omer, a na przedmieściach Moskwy będzie można rozegrać misję “Kamieniołom” gdzie walki odbęda się na terenie pracy, gdzie za osłony użyjemy ciężkiego sprzętu, a także liczne kopce i doły.

Nie zabrakło też nowej mechaniki gry- tryb “Destrukcja”polega na dotarciu do kluczowych obiektów wroga, założeniu ładunku wybuchowego i odpieraniu kontrataków aż nastąpi eksplozja. 

Z drugiej zaś strony, obrońcy będą mieli za zadanie rozbrajanie ładunków.

Zobacz także: Hyper Studio i Kami Games zapowiedziały Bullet Runner!

Do tego wspomniane wcześniej przy becie mechaniki kopania okopów, a także wykorzystanie zasłon dymnych. 

Mamy też nowe pojazdy- motocykle i łodzie, będziemy mogli odblokować również czołg średni Panther A, myśliwiec MiG-3-15 a także nowe bronie - granatnika PIAT, karabinu maszynowego Bren Mk I, karabinu maszynowego Beretta M38/42. Dodatkowo, cała zawartość zamkniętych beta testów z "Bitwy o Tunezję", czyli karabiny Carcano M1891 i samochody pancerne AB 41 są już dostępne dla wszystkich.

Enlisted jest obecnie dostępne na komputerach osobistych. Gra zagościła 10 listopada 2020 roku na Xbox Series X i Xbox Series S oraz 3 marca 2021 roku na PlayStation 5.


źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje