17°
0
dodano: 2021-01-23 21:05:01

Bloober Team ujawnia dziewięć nieznanych faktów o The Medium!

Autor: AnoX
Gra: The Medium

Bloober Team S.A. ujawnił kolejny zwiastun The Medium, skupiający się na dziewięciu nieznanych faktach dotyczących nadchodzącego horroru nowej generacji.

Polskie studio zdecydowało się wypuścić kolejny materiał wideo, dzięki któremu możemy jeszcze lepiej The Medium, który zadebiutuje już dosłownie na dniach.

Zapoznaj się także z: The Shadow You, przygodowy horror w stylu wizualnej powieści, historia miłosna i opowieść pełna grozy w jednym. Premiera na Steam

Deweloperzy przypomnieli o fakcie, że The Medium po raz pierwszy został zapowiedziany jeszcze na WiiU, PlayStation 3 i Xboxa 360, będą ówcześnie wyraźnie odmienną grą.

Przy okazji poniższego materiału wideo ujrzeć możemy jak przebiegały prace nad grą, jak wiele pracy włożono w odwzorowanie wiarygodnego świata.

Ujrzeć możemy jak miejscówki w The Medium, świetnie odwzorowano, względem rzeczywistych budynków. Znalazło się nawet małe odniesienie do Observer System Redux, a to tylko część niespodzianek związanych między innymi z Blair Witch, które znajdziemy w grze.

To dobry skrawek niespodzianek, które będziemy odkrywać wraz z kolejnym skrawkami historii, która odsłoni nam się już w czwartek.

The Medium zadebiutuje 28 stycznia 2021 roku na komputerach osobistych i na konsole Xbox Series S i Xbox Series X. Gra zagości premierowo w ramach abonamentowi Xbox Game Pass.

Bloober Team S.A. obecne jest na parkietach NewConnect. Firma planuje pojawić się na Giełdzie Papierów Wartościowych.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80