26°
0
dodano: 2020-08-09 07:00:01

Bloober Team ogłosił współpracę strategiczną z Epic Games, uzyskują niestandardowe warunki związane z silnikiem Unreal Engine 4!

Autor: AnoX
Polskie studio Bloober Team ogłosiło współpracę strategiczną z Epic Games, uzyskują niestandardowe warunki korzystania z silnika Unreal Engine 4.
 
Krakowskie studio specjalizujące się w horrorach psychologicznych ogłosiło, że nawiązało strategiczną współpracę z gigantem branżowym w postaci Epic Games.
 
W ramach współpracy rodzimi twócy będą mogli skorzystać z niestandardowych ustawień silnika Unreal Engine 4 za sprawą którego kolejne produkcje mają posiadać jeszcze wyższą jakość oraz lepsze działanie.
 
Pierwszym najbardziej wyrazistym efektem współpracy okaże się The Medium, opracowywane z myślą o komputerach osobistych i najnowszej konsoli Microsoftu, Xbox Series X.
 
Efekty ujrzymy także przy okazji udostępnienia animacji opracowywanej dla Bloobera przez inną polską firmę - Platige Image. Szczegóły na ten moment nie są znane, jednakże istnieje szansa, że mowa jest tutaj o horrorze AAA dla światowego wydawcy.
 
Zapraszamy Państwa także do tego tekstuBloober Team i Satus - Otwarto fundusz gier wideo w ramach Programu Bridge Alfa. Blair Witch trafi na rynek chiński!
 
– Tworzymy coraz bardziej zaawansowane technologicznie projekty, a w ramach prac   badawczych doszliśmy do przekonania, że wizja tego co chcemy robić w przyszłości będzie najlepiej realizowana właśnie przez Unreal Engine. W ramach współpracy z pewnością będziemy starali się wymieniać wzajemnie wiedzą i rozwiązaniami. Produkcje, którymi zajmiemy się podczas ścisłej, długofalowej współpracy na pewno zrobią ogromne wrażenie na graczach. The Medium jako pierwsze pokaże co może powstać w ramach kooperacji giganta technologicznego i developera, który innowacje ma wpisane w swoje DNA– mówi Piotr Babieno, prezes Bloober Team.
 
The Medium zmierza na konsolę Xbox Series Xgra ukaże się w końcówce 2020 roku, zmierzając także na komputery osobiste.
 
Bloober Team S.A. notowane jest na parkietach NewConnect.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80