dodano: 2020-02-13 18:00:02
PC

Platformówka w westernowym stylu Blood will be Spilled na Switchu

Autor: agusia16
Platformówka w westernowym stylu Blood will be Spilled na Switchu
12°
0

Blood will be Spilled, przygodowo-platformowy spaghetti western, stworzony przez niezależne Doublequote Studio zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch.
 
Platformowo - przygodowa opowieść, podana rysunkowym stylu spaghetti western, z taktyczną walką turową, domieszką akcji i RPG to gra stworzona przez niezależne Doublequote StudioBlood will be Spilled, która swoją premierę na Steam miała pod koniec maja zeszłego roku, 20 lutego tego roku, zadebiutuje na konsolach Nintendo Switch
 
Blood will be Spilled, platfomowy western w owadzim wydaniu
 
Gra, która podobnie jak Journey of a Roach zabiera nas w owadzi świat, ale w tym wypadku w zupełnie innym stylu, to przygoda ręcznie rysowano i komiksowy stylu, w pełnej głosowej wersji angielskiej, w której w rolę narratora wcielił się Tim Simmons. Ta barwna i pełna akcji i elementów zręcznościowych growa produkcja, rozgrywająca się na Dzikim Zachodzie, bogata jest w taktyczne walki turowe, w postaci strzelanek. Gra do dyspozycji ma tu wiele broni, ale i mnóstwo aktywnych i pasywnych zdolności możliwych do wykorzystania na jednej z trzech ścieżek: "Dobrej", "Złej" lub "Brzydkiej"
 
Historia jak już wspomniałam przenosi nas na westernowy Dziki Zachód zamieszkały w pełni tylko przez wszelakie owady. Tytuł opowiada graczom o Jacku, rewolwerowcu i łowcy komarów, którego jedynym celem jest zaznanie zemsty. Niestety nasz waleczny owadzi bohater zdominowany jest przez przewyższającą go ilością i siłą komarzą armię, której sam nie jest w stanie pokonać. Protagonista potrzebować będzie zatem nietypowego wsparcia. Na swej drodze spotka potrzebne mu postaci, które są równie waleczne, ale i zarazem bardzo wyjątkowe. Razem mają szansę pokonać wroga, a Jack zaspokoić potrzebę niepohamowanej żądzy zemsty.  
 
Produkcja ta dostępna jest już na platformie Steam, gdzie mogą w nią zagrać posiadacze komputerów z systemem Windows PC lub Mac. Za tydzień zadebiutuje także na wspomnianej konsoli Nintendo Switch. 

Blood will be Spilled zadebiutuje na Nintendo Switch 20 lutego 2020 roku. 

Karta gry na Nintendo Switch
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Komentarze (0):
Reklama
Reklama