25°
1
dodano: 2020-09-16 06:00:01

Bloomberg analizuje i donosi, że istnieje szansa, że Sony zdecyduje się zaoferować PlayStation 5 w cenie poniżej 400 dolarów!

Autor: AnoX
Niedawno oficjalnie poznaliśmy cenę PlayStation 5, tymczasem Bloomber przeanalizował sytuację i dane, wnioskując że Sony może zejść z ceną PS5 poniżej 400$.
 
Znamy już cenę Xbox Series X oraz cenę Xbox Series S, tymczasem być może dzisiaj poznamy także oficjalną cenę i datę premiery PlayStation 5.
 
Zgodnie z analizą i przewidywaniami eksperta z Bloomberga - Masahiro Wakasugi, istnieje spora szansa na to, że cena PS5 dostępna będzie poniżej 400 dolarów.
 
W jego opinii Japońska korporacja może postawić na bardzo atrakcyjną strategię ceną, zachęcającą do szybkiego przejścia z jednej do drugiej generacji, jednocześnie co odbierając atuty strategii Microsoftu, związanej z abonamentem Xbox Game Pass.
 
Zgodnie z raportem oczekiwana jest sprzedaż 11 milionów konsol do końca marca 2021 roku, dzięki czemu moglibyśmy mówić o pobiciu rekordu PlayStation 4. Podobno zaangażowano nawet flotę samolotów, aby zapewnić sporą dostępność!
 
Zapoznaj się również z: Sniper Ghost Warrior Conracts 2 ze zwiastunem i zapowiedzią okresu debiutu produkcji! Kiedy sprawdzimy nową grę CI Games?
 
Wszystkiego być może dowiemy się w dniu dzisiejszym wieczorem od 22 godziny, gdy wystartuje wydarzenie, które po raz kolejny doczeka się na naszych łamach relację z ogłoszeniami.
 
Pewne informacje o PlayStation 5 znajdziecie w tym artykule.

źródło: https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-09-15/sony-is-said-to-cut-ps5-forecast-by-4-million-due-to-chip-woes

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-09-16 18:52:56

To akurat jest wg mnie abstrakcja i zupelnie nie mozliwe i nie bedzie sie nikomu kalkulowalo. Zobaczymy oczywiscie czas pokaze.

Reklama
Reklama