dodano: 2021-01-21 10:20:02

Boss Level czyli śmierć na wiele sposobów. Jest nowy zwiastun mieszanki filmu akcji i science fiction z Melem Gibsonem i Frankiem Grillo

Boss Level czyli śmierć na wiele sposobów. Jest nowy zwiastun mieszanki filmu akcji i science fiction z Melem Gibsonem i Frankiem Grillo
14°
0

Boss Level czyli śmierć na wiele sposobów. Jest nowy zwiastun mieszanki filmu akcji i science fiction z Melem Gibsonem i Frankiem Grillo. Premiera w marcu.

Wybuchowa mieszanka śmierci na wiele sposobów, filmu akcji i produkcji z gatunku science fiction to elementy składowe kolejnego filmu zaprezentowanemu na nowym zwiastunie. Jego tytuł brzmi Boss Level. Premiera w marcu na Hulu. 

Przeczytaj również: Zanim Odejdę - recenzja filmu o prawdziwej miłości dostępnego na Netflixie

Boss Level to film mieszający gatunki dość sprawnie, gdyż znajdziemy w nim typowe elementy kina sensacyjnego akcji, nieco czarnego humoru, ale i coś z kina sci-fi. Produkcja w reżyserii Joe'go Carnahana, który ma na swoim koncie film Przetrwanie, Drużyna A czy Bad Boys for Life, to film, w którym po raz kolejny zobaczymy Mela Gibsona, aktora i reżysera oraz Franka Grillo.

Boss Level to historia emerytowanego żołnierza Roy'a Pulvera, wsławionego w zadaniach w drużynie sił specjalnych, który został zabity. Niestety nie przeszedł na drugą stronę, a utknął w powtarzającej się pętli czasowej. Przez to wciąż i wciąż ginie. Zmienia się tylko sposób jego śmierci, która bywa niezwykle brutalna i wymyślna. Na dodatek musi stale mierzyć się z przeciwnikami, z którymi tak naprawdę nie ma żadnych szans. Nasz bohater musi dowiedzieć się co spowodowało, że tkwi w wiecznie powtarzającym się czasie. Przyczyną, jak się okazuje, może być tajny rządowy projekt, na którego czele stoi pułkownik Clive Ventor. 

W obsadzie: Frank Grillo, jako Roy Pulver, Mel Gibson jako Pułkownik Clive Ventor, Naomi Watts w roli Jemma Wells, Annabelle Wallis jako Alice, Michelle Yeoh jako Dai Feng, Will Sasso jako Brett i inni. 

Premiera filmu na platformie Hulu 5 marca 2021 roku. 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama