dodano: 2020-03-23 06:00:03
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Breach, film dokumentalny związany z e-sportem R6 Siege jest dostępny!

Autor: AnoX
Breach, film dokumentalny związany z e-sportem R6 Siege jest dostępny!
19°
0

Breach to darmowy dokument o drodze Floriana "ZephiRa" Perrota, gracza e-sportowego zespołu Vitality w Rainbow Six Siege jest już dostępny na YouTube.
 
Darmowy, godzinny dokument dostarcza nam historię e-sportowej części fenomenu, jakim w ostatnich latach okazało się Tom Clancy's Rainbow Six Siege, rozwijane od dłuższego czasu przez Ubisoft.
 
Francuski materiał stara się w nietypowy sposób podchodzić do tematu rywalizacji, treningu, doskonalenia umiejętności oraz e-sportu jako takiego.
 
Wsteczna kompatybilność PlayStation 5 - Działa z PS4, a co za PS3/2/X?
 
Materiał zagląda także do życia prywatnego, rzucając światło na życie rodzinne, na relacje z przyjaciółmi oraz wpływem walki o najlepsze wyniki właśnie na kontakt z najbliższymi.
 
Nie mamy zbyt wiele tego typu treści dostępnych, zatem tym bardziej warto skorzystać z okazji, jaką jest darmowy dostęp do obszernej dawki zawartości. Film posiada możliwość wyświetlenia angielskich napisów, dzięki czemu większość z nas będzie w stanie zrozumieć.  
 
Jeżeli brakować Wam dalej będzie podobnych produkcji to bez wątpienia warto pokierować swoją uwagę ku polskiemu Wszystko z nami w porządku Borysa Nieśpielaka, przedstawiającego historię studia Lighthund i ich gry Lightspeer.
 
 
Tom Clancy's Rainbow Six Siege można sprawdzić na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama