dodano: 2020-05-28 07:10:01

Capcom szykuje zapowiedź Resident Evil VIII Village! Gra ma zostać zaprezentowana wstępnie juz na początku czerwca!

Autor: AnoX
13°
1
Capcom szykuje zapowiedź Resident Evil VIII Village! Gra ma zostać zaprezentowana wstępnie juz na początku czerwca!
Pewnego ogłoszenie w połączeniu z plotkami sprawia, że być może tym razem realnie poznaliśmy okres zaprezentowania Resident Evil VIII Village!
 
Od pewnego czasu sporo wiemy o nowej odsłonie cyklu Resident Evil, tymczasem najnowsze wycieki wskazują, że grę możemy już niebawem ujrzeć lub ją poznać.
 
 
Rozpocznijmy od tego, że pojawiły się pogłoski wskazujące, że Capcom ostatecznie zdecydował się wybrać 10 czerwca 2020 roku jako dzień ujawnienia kolejnej pełnoprawnej odsłony serii.
 
To akurat złożyło się z prezentacją zaproszeń do dla członków programu Resident Evil/Biohazard Ambassador. Obie daty się pokrywają, zatem być może w trakcie dyskusji wśród graczy i dziennikarzy, Capcom zdecyduje się poinformować społecznych współpracowników o szczegółach kolejnych testów czy strategii na kolejne miesiące.
 
Od pewnego czasu firma szykowała się do zapowiedzenia kontynuacji, jednakze wcześniej zdążono niemalże ot tak, zapowiedzieć prace nad Resident Evil 4 Remake, który także mamy mieć okazję bliżej poznać już za kilkanaście miesięcy.
 
Marka ostatnio mocno jest eksploatowana, pytanie czy wpłynie to na nią dobrze i czego się tak naprawdę możemy spodziewać.
 
Po wspomnianych dzisiaj na naszych łamach plotkach dotyczących zapowiedzi gier na PlayStation 5, pojawia się naturalne i nieco zaskakujące pytanie. Dlaczego tak dobrze współpracujące ze sobą firmy jak Capcom oraz Sony nie dogadał się, aby razem odpowiednio wyeksponować ten tytuł? Odpowiedzi zapewne nie poznamy, choć to nieco zadziwiające...
 
Resident Evil VIII Village miałoby się ukazać w 2021 roku.
 
 

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-05-29 10:19:21

To prawda, że ostatnio dużo tytułów związanych z Resident Evil i za dużo moim zdaniem. Przerost formy nad trescia i nawet prawdziwi fani nie zdarza o niej zapomniec.

Reklama
Reklama