dodano: 2021-01-27 06:00:01
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Capcom postawił w Resident Evil Village na elementy otwartego świata i metroidvanii? Nie zabraknie elementów nagości...

Autor: AnoX
Capcom postawił w Resident Evil Village na elementy otwartego świata i metroidvanii? Nie zabraknie elementów nagości...
21°
0

Najnowsze plotki ze sprawdzonego źródła wskazują na to, że Capcom w Resident Evil Village postawił na elementy otwartego świata, a nawet Metroidvanii!

AestheticGamer aka Dusk Golem po raz kolejny podzielił się swoimi przeciekami związanymi z marką Resident Evil, która w ramach najnowszej odsłony ma zapewnić graczom nowy pomysł na rozszerzenie zabawy oraz jej charakteru z powiewem małej dawki świeżości.

Przeczytaj również: Zbliżające się premiery gier - Luty 2021, to nie będzie dobry miesiąc dla graczy wyczekujących premier...

Zgodnie z przeciekami informatora, nowa odsłona ma zagwarantować graczom jeszcze więcej swobody zwiedzania, realizującej się poprzez elementy i fragmenty otwartego świata.

Zabieg ten ma towarzyszyć także postawieniu na schematy związane z metroidvaniowym podejściem do zwiedzania oraz otwierania poszczególnych miejsc wraz z rozwiązywaniem wcześniej niemożliwych do rozwiązania zagadek.

Do tego dojdzie także kwestia nagości, która poza znanymi nam elementami czy motywami erotycznymi, mają być obecne w ramach Village i jego formy artystycznej.

 

Resident Evil VIII Village ma zadebiutować 7 maja 2021 roku na PlayStation 4, PlayStation 5Xbox Series XXbox Series S oraz na komputerach osobistych.


Komentarze (0):
Reklama
Reklama