dodano: 2020-02-15 09:20:01

Horror anime Castelvania w sezonie trzecim powraca. Jest zwiastun

Autor: agusia16
Horror anime Castelvania w sezonie trzecim powraca. Jest zwiastun
15°
0

Castlevania w sezonie trzecim powraca na platformę Netflix. Znamy już datę premiery nowych odcinków, jest oficjalny zwiastun i promujący go plakat. 
 
Wczoraj poznaliśmy datę premiery trzeciego już sezonu mrocznego, często brutalnego amerykańskiego serialu anime opartego na bazie popularnych gier Konami, noszących taki sam tytuł. Serial Castelvania  powróci na platformę streamingową Netflix 5 marca. Pojawi się oficjalny jego zwiastun i pierwszy promujący serial plakat
 
Recenzja serialu - Castlevania
 
Castlevania, która doczekała się już dwóch sezonów, które składały się, pierwszy z czterech odcinków, a drugi z ośmiu, tym razem w sezonie trzecim zaoferuje swoim subskrybentom aż 10 odcinków.
 
 Castelavania_plakat_ 
 
Castlevania sezon 3 kontynuować będzie wątki poprzednich sezonów, między innymi Castelvania sezon 2. Historia zawarta w serialu skupia się wokół losów Trevora Belmonta i jego przyjaciół, czy znajomych, których celem jest zniszczenie przerażającego krwiopijcy, hrabiego Drakuli. 
 
W części trzeciej, w której z racji większej ilości odcinków serial ma okazję rozwinąć skrzydła, mimo tego, że mroczny hrabia Drakula zakończył swój niecny żywot to jednak na Wołoszczyźnie jest jeszcze mnóstwo do zrobienie. Zło, które się tam rozpanoszyło trzeba zniszczyć raz na zawsze. 
 
Serial Castelvania sezon 3 zadebiutuje na platformie Netflix 5 marca 2020 roku. 
 
Serial anime na Netflix
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama