dodano: 2018-02-12 16:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

CD Projekt RED pojedzie na E3 2018, jakie są nowe wieści?

CD Projekt RED pojedzie na E3 2018, jakie są nowe wieści?
1

Od jakiegoś już czasu gracze oczekuja n akonkretne informacje od CD Projekt RED jednak wszystko co dociera do pracy to bardziej domysły i plotki.
 
Jednakże wszystko wskazuje na to, że po pierwsze Redzi na zbliżających się targach mogą pokazać być może nowy zwiastun Cyberpunk 2077. To zostało potwierdzone przez serwis GameSpot w rozmowie z jednym z dyrektorów PR, który stwierdził, że są na liście. Natomiast na oficjalnej stronie E3 pojawiło się rozpoznawalne logo CD Projektu. Ponadto kilka uwag wtrącił także Mike Pondsmith, twórca papierowego Cyberpunka 2077, a ponadto wspomagający RED-ów w pracach nad grą.
 
- Na trailerze zobaczycie, ile śmierci jest w grze. Widoki w oknach, odbicia, artykuły w gazetach leżących pod zmasakrowanymi ciałami, tego typu elementy. Wszystkiego nie da się w pełni uchwycić w grze wideo, ponieważ to należy do wyobraźni mistrza gry. Mam więc nadzieję, że ludzie zobaczą wiele takich rzeczy w taki sposób, jak ja wyobraziłbym sobie daną scenę, gdybym był reżyserem - mówi Pondsmith - Musieliśmy znaleźć kogoś z tym samym pomysłem, z tą samą wizją świata. Zobaczycie na zwiastunie jak wiele jest w nim śmierci. -
 
Autor udzielił wywiadu hiszpańskiej gazecie El Pais. Pondsmith opowiada, że świat przyszłości to świat, w którym zwykli ludzie i obywatele wykorzystują najnowszą technologię do walki o swoje prawa. Dale twierdzi, że to ich walka z olbrzymimi korporacjami będącymi na szczycie, a stanowiącymi tylko 1% społeczeństwa.
 
Dalej w wywiadzie mówi o powodziach, zmianach klimatycznych i sztucznej inteligencji. Wywiad możecie obejrzeć poniżej. Wracając do Redów mamy nadzieję, że wreszcie zobaczymy więcej na E3 ze świata Cyberpunka 2077. Jeżeli pójdzie po naszej myśli to możemy się spodziewać niezłego show.
 

Komentarze (1):
avatar Mariusz
dodano: 2018-02-12 19:51:39

To pozostaje jedno pytanie jak fenomenalny będzie to trailer:)

Reklama
Reklama