dodano: 2019-08-28 16:00:07
PC

Chernobylite na kolejnym świetnym zwiastunie - Oto fragment rozgrywki

Chernobylite na kolejnym świetnym zwiastunie - Oto fragment rozgrywki
19°
0

Chernobylite to najnowsza produkcja polskiego studia The Farm 51. Jeśli śledzicie informacje na naszej stronie to z pewnością nazwa ta nie jest wam obca. 
 
Jeśli śledzicie informacje na naszej stronie to z pewnością nazwa ta nie jest wam obca. Dla tych, którzy jednak spotykają sie z gra po raz pierwszy to przypominam, że Chernobylite to przygodowy survival horror w ramach, którego wcielamy się w jednego z fizyków. Człowiek ten ma jeden cel - odszukanie swojej ukochanej, która zaginęła podczas katastrofy w Czarnobylu.
 
Kolejny zwiastun Chernobylite
 
Autorzy zamieścili właśnie obszerny materiał, który zabiera głównego bohatera do wnętrza elektrowni jądrowej w Czarnobylu. Na materiale można zobaczyć także eliminowanie przeciwników z bliska i z daleka oraz próby obejścia tych bardziej niebezpiecznych. Ponadto możemy zobaczyć jak wygląda spotkanie z Czarnym Stalkerem, głównym przeciwnikiem naszego protagonisty.
 
Chernobylite ma się ukazać na jesieni 2020 roku zarówno na komputerach osobistych PC jak i konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
 
Karta gry na Steam
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama