dodano: 2019-09-11 06:00:07
IOSPCPS4PS4 PROXBOX

Sid Meier's Civilization VI Red Death... czyli czas na Battle Royale!

Autor: AnoX
Sid Meier's Civilization VI Red Death... czyli czas na Battle Royale!
30°
0

Sid Meier's Civilization VI Red Death to absolutnie zaskakująca nowość, która wprowadza do rozgrywki zupełnie nowy tryb. Tryb Battle Royale. Nie pytajcie. Po prostu go zobaczcie!
 
Jeżeli wciąż brakuje Wam Battle Royale lub macie ich za dużo to mamy dla Was kolejne wieści z tego modelu. Jak się okazuje ta formuła trafi także do Cywilizacji 6! Tak, strategia sygnowana nazwiskiem Sida Meiera również doczeka się swojego trybu z tego typu zabawą. 
 
Trine 4 The Nightmare Prince - Wrażenia z wersji demonstracyjnej
 
Twórcy zdecydowali się postawić na apokalipsę, która nadciąga oraz na wojnę poszczególnych frakcji, rywalizujących o to komu się uda wydostać z umierającej planety.
 
Nie zrezygnowano z formuły 4X, lecz zdecydowano się ją odpowiednio zmienić, aby gracze mogli się cieszyć odpowiednią jakością oraz przyjemnością.
 
Postapokaliptyczny klimat, sporo humoru, nietypowy pomysł i nowe mechaniki... to chyba musi się udać... lub chociażby doskonale spisać dla zainteresowanych graczy.
 
Red Death powinno trafić do gry w ramach wrześniowej aktualizacji, o której mogliście przeczytać niedawno na naszych łamach. 
 

źródło: gamerant.com

Komentarze (0):
Reklama
Reklama