dodano: 2018-11-21 16:05:01
IOSPCPS4PS4 PROXBOX

Sid Meier's Civilization VI otrzyma dodatek Gathering Storm!

Autor: AnoX
0
Sid Meier's Civilization VI otrzyma dodatek Gathering Storm!
Sid Meier's Civilization VI doczekało się zapowiedzi zupełnie nowego dodatku zatytułowanego Gathering Storm, który ma dostarczyć graczom sporo niespodzianek.
 
Zupełnie nowy dodatek do gry wprowadzi do rozgrywki sporo elementów wynikających z potęgi natury, która pomimo tysięcy lat rozwoju ludzkiej cywilizacji wciąż jest niepowstrzymana. Po raz kolejny otrzymaliśmy materiał wideo w postaci animacji, który pokrótce przedstawia nowe elementy zmierzające do rozgrywki. 
 
W tym wypadku należy zauważyć między innymi efekty i zjawiska środowiskowe, możliwość wykorzystania zasobów i mocy wynikającej z charakterystyki przyrodniczej czy geograficznej. W rozgrywce pojawi się Światowy Kongres, nowe technologie oraz przywódcy. 
 
- W chwili, gdy Cywilizacja Sid Meiera zbliża się do swojej 27. rocznicy, 2K ma zaszczyt zaprezentować drugą potężną ekspansję Civilization VI, zapraszając fanów do odkrywania i opanowania bogatej i strategicznej rozgrywki franchisingowej w zupełnie nowy sposób dzięki Civilization VI: Gathering Storm - powiedziała Melissa Bell, SVP oraz szef Global Marketing w 2K. - Po raz kolejny zespół Firaxis przekroczył oczekiwania, aby ewoluować cechy Cywilizacji z największą ekspansją, jaką kiedykolwiek opracowano dla tej serii. -
 
- W grze Sid Meier's Civilization VI: Gathering Storm gracze muszą zmierzyć się ze zmieniającą się aktywną planetą, która stawia przed nimi nowe wyzwania i możliwości - dodał Ed Beach, główny projektant w Firaxis Games. - Wulkany, powodzie rzeczne, susze i ogromne burze czekają na nas i są częścią naszego nowego Globalnego Systemu Klimatycznego, który może powodować topnienie pokrywy lodowej i podnoszenie się poziomu mórz w oparciu o wybory graczy dotyczące tego, jak chcą wchodzić w interakcję ze środowiskiem. -
 
Sid Meier's Civilization VI Gathering Storm pojawi się na rynku już 14 lutego 2018 roku na komputerach osobistych.
 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama