dodano: 2020-07-23 20:00:01
PCPS4PS4 PROXBOX

Co Rocket Arena przygotuje graczom w ramach pierwszego sezonu? Twórcy zademonstrowali zawartość!

Autor: AnoX
Co Rocket Arena przygotuje graczom w ramach pierwszego sezonu? Twórcy zademonstrowali zawartość!
0

Rocket Arena zadebiutowało niecałe dwa tygodnie temu, tymczasem poznaliśmy atrakcje związane z pierwszy sezonem gry. Co nas czeka w najbliższym czasie?
 
W ramach premierowej zawartości mogliśmy się zapoznać z 10 postaciami oraz 10 mapami, gdzie mieliśmy przyjemność zmierzyć się z licznymi rywalami na wielu polach. 
 
Od 28 lipca startuje jednak pierwszy pełnoprawny Sezon w ramach którego rozgrywka wzbogaci się o nową postać - Flux, zupełnie nowe mapy oraz tryby gry.
 
Wśród nowości znajdziemy 10 całkowicie nowych playlist, nowe tryby zabawy, także te PvE oraz tryb rankingowy, dzięki czemu sprawdzimy się na tle wielu innych graczy.
 
EA Originals, czyli jak Electronic Arts znalazło swoją drogę wsparcia mniejszych zespołów deweloperskich
 
Jedną z najważniejszych nowinek jest przepustka bojowa znana jako Blast Pass, dostępna do zakupienia za realne środki poprzez specjalną walutę Rocket Fuel, choć z poziomu osiągnięć w grze także będziemy mogli odblokować ten element.
 
Tryb rankingowy dzieli się na poziomie 1-50, określające gdzie się mieścimy na tle wielu innych graczy, a co sezon rywalizacja będzie się rozpoczynać od nowa.
 
Wśród nowych map znajdziemy Grand Harbor utrzymany w pirackich klimatach z wielkim wodospadem, Lagoon of Doom, czyli wyjątkową lagunę z interaktywnymi narzędziami, a także skorzystać będziemy moli również z Kayo Kanyoo (debiut jesienią), czyli bardzo dużej przestrzeni do wykorzystania.
 
W ramach trybów znajdziemy Duel Mode, w ramach którego w parach mierzymy się jeden na jeden z przeciwnikami, przy czym w tym wypadku porażka oznacza koniec rundy.
 
EA Sports FIFA 21 za chwilę ujrzymy zupełnie nowy zwiastun nadchodzącej gry piłkarskiej! Co tym razem ujrzymy?
 
Pierwszy sezon dostarczy graczom specjalne, tymczasowe wydarzenie Beach Ball skupiające się na piłkarskiej rywalizacji na plaży (piłka zarówno się do nas jak i zapewni nam okazję do strzelania i korzystania z fizyki), a także odbywać się będzie Rocket Championship Tour, którego hostem zostanie Boom City.
 
Kolejnym wydarzeniem będzie startujemy 8 września Runawary Megadon z dużym naciskiem na dinozaury oraz szereg ciekawych, klimatycznych pomysłów na przygody graczy.
 
Pierwszy, jak i kolejne, sezony potrwa mniej więcej 3 miesiące, a co za tym idzie drugi rozpocznie się jesienią 2020 roku, natomiast trzeci na początku 2021 roku.
 
Grę możemy już sprawdzić, a my mieliśmy przyjemność sprawdzić grę, o czym możecie się przekonać z naszej recenzji Rocket Arena.
 
Rocket Arena dziś, tj.14 lipca 2020 roku debiutuje na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xbox One. Gra zapewne dostępna będzie w abonamentach EA Access i Origin Access.
 
 

Tagi: Rocket Arena,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama