dodano: 2019-11-17 06:05:10
PCPS4PS4 PROXBOX

Call of Duty Modern Warfare z trybem Battle Royale? Wyciekła mapa!

Autor: AnoX
22°
0
Call of Duty Modern Warfare z trybem Battle Royale? Wyciekła mapa!
Do sieci wyciekła zupełnie nowa mapa, która ponoć związana jest z opracowywanym trybem Battle Royale dla ostatniego hitu - Call of Duty Modern Warfare.
 
Ostatni produkt Infinity Ward i Activision nie doczekał się zbyt wielu trybów, jednakże w sieci pojawiła się mapa powstającego rzekomo trybu Battle Royale, który ma być projektowany dla aż 200 graczy! Liczba ta bez wątpienia robi wrażenie i jeżeli okazałoby to się prawdą moglibyśmy liczyć na spektakularne zmagania. To kolejna tego typu wskazówka, przy czym dotychczas nie mieliśmy okazję ujrzeć czegoś tak konkretnego i realnego.
 
Ponoć mamy na start otrzymać kilka map wraz ze wsparciem dla trybu Solo, Duo oraz dla Zespołów składających się z maksymalnie czterech graczy. Podobno jednym z pomysłów jest zmienienie działania zmniejszającego się koła, które bardziej naciskać będzie na walkę o przetrwanie jako ostatni.
 
Dostępna ma być mechanika Zadań, które mają być związane z określonymi przedmiotami i będą mogły być aktywowane w trakcie zabawy. Wariantów ma być sporo, a w nagrodę mamy otrzymać konkretne narzędzie "Consolation Plunder" ("Grabież/łup pocieszenia") oraz punkty doświadczenia.
 
 
cod-mw-a-br-mapa
 
Call of Duty Modern Warfare ukazało się 25 października 2019 roku.
 

źródło: gamerant.com

Komentarze (0):
Reklama
Reklama