dodano: 2020-02-17 21:00:02

CORRUPTION 2029 od twórców Mutant Year Zero: Road to Eden z premierą!

Autor: AnoX
CORRUPTION 2029 od twórców Mutant Year Zero: Road to Eden z premierą!
22°
0

CORRUPTION 2029 to zupełnie nowa gra szwedzkiego studia The Bearded Ladies, znanego z udanej strategii Mutant Year Zero: Road to Eden.
 
Mutant Year Zero: Road to Eden okazało się być naprawdę dobrą propozycją z wyrazistym pomysłem na siebie, tymczasem najnowsza propozycja jest już oficjalnie dostępna do sprawdzenia.
 
Niedawno zobaczyć mogliście 30 minut z rozgrywki, a już od dziś możecie tytuł zakupić za pośrednictwem platformy Epic Games Store, gdzie otwiera się przed nami zupełnie nowa wizja dystopijnego USA.
 
Produkcja zabiera nas do tytułowego 2029 roku, gdy Stany Zjednoczone Ameryki w dalszym ciągu pozostają całkowicie wyniszczoną strefą wojenną, gdzie na zwykłych ludzi czeka jedynie śmierć.
 
My wcielimy się w specjalną grupę zadaniową, mającą przemieścić się przez wrogie terytoria, aby pozyskać informacje dotyczące przyczyn wydarzeń, których efekty był wyjątkowo krwawy i tragiczny.
 
Rozgrywka w CORRUPTION 2029 stawia na strategiczne podejście z licznymi lokalnymi zmaganiami, przekradaniem się pomiędzy rywalami oraz zabawą dostępnymi mechanizmami oraz narzędziami, dzięki którym zyskamy przewagę... lub ją całkowicie utracimy.
 
Jako gracze będziemy musieli rozsądnie i szybko podejmować decyzje, ponieważ na każdym kroku czekają na nas wyzwania, które można na kilka sposób skutecznie rozwiązać. Każdy błąd może dostarczyć nam poważne konsekwencje i trudności.
 
Star Wars Knights of the Old Republic powróci w stylu Resident Evil 2?
 
C2029 przypomina nieco poprzedni projekt The Bearded Ladies, jednakże deweloperzy nauczeni doświadczeni mogli tym razem poprawić swoje poprzednie błędy, oferując nam tym razem jeszcze przyjemniejszy i bardziej satysfakcjonujący tytuł.
 
W chwili obecnej gra dostępna jest tylko i wyłącznie na komputerach osobistych, jednakże spodziewać się możemy kolejnych wydań za jakiś czas. Ku temu będzie aż kilka okazji, włączając w to premiery PlayStation 5 oraz Xbox X.
 
CORRUPTION 2029 ma się ukazać 17 lutego 2020 roku na komputerach osobistych. Gra dostępna będzie w języku polskim w formie napisów.
 
Karta na Epic Games Store 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama