dodano: 2021-07-19 08:15:01

Coś zabija dzieciaki, kolejną mroczną produkcją Netfliksa może być adaptacja komiksowego horroru

Coś zabija dzieciaki, kolejną mroczną produkcją Netfliksa może być adaptacja komiksowego horroru
25°
0

Coś zabija dzieciaki, kolejną mroczną produkcją Netfliksa może być adaptacja komiksowego horroru. Twórcami serialu mieliby być Nawiedzonego domu na wzgórzu.

Wiemy doskonale, że Netflix chętnie sięga po wszelakie adaptacje, czy to w formie powieści, czy komiksów. Wszystko wskazuje na to, że kolejnym dziełem, jakie platforma przeniesie na swoje ekrany będzie powieść graficzna będąca klasycznym horrorem o tytule Coś zabija dzieciaki.

Serial Coś zabija dzieciaki na razie jest w bardzo wczesnej fazie rozwoju, według doniesień w fazie tworzenia scenariusza do odcinka pilotowego, ale pracują nad nim osobistości kina grozy, takie jak Mike Flanagan i Trevor Macy.

Flanagan oraz Macy to reżyserzy wielu produkcji grozy. Mają na swoim koncie już takie horrory jak: Doktor Sen, Oculus, Hush. Oboje mieli już także okazję współpracować z Netfliksem przy serialowych i filmowych produkcjach grozy. Na wspomnianej platformie możemy bowiem oglądać takie jego produkcje jak: Gra Geralda czy Nawiedzony dom na wzgórzu i Nawiedzony dwór w Blay.

Tym razem Panowie mieliby zająć się przeniesieniem niezwykle popularnego komiksu Coś zabija dzieciaki, stworzonego przez Boom! Studios, który pojawił się w Stanach Zjednoczonych w 2019 roku, osiągając wielki sukces sprzedażowy, mogący się równać w komiksami ze stajni Marvela, tudzież DC. Komiks oczywiście pojawił się i w naszym kraju, za sprawą wydawnictwa Non Stop Comics.

Przeczytaj również: Nawiedzony Dom na Wzgórzu - recenzja oryginalnego serialu Netflix

Nie znamy szczegółów dotyczących fabuły serialu, ale bazuje ona na komiksie, który opowiada historię niewielkiego miasteczka w Ameryce o nazwie Archer’s Peak, z którego znikają dzieciaki. Mówi się, że ktoś je zabija, a według krążących plotek mają to być przerażające bestie kryjące się w mroku. Sprawą ma wyjaśnić i oczywiście rozprawić się z bestiami pogromczyni potworów, niejaka Erica Slaughter.

Serial jest na razie w powijakach, Netflix jeszcze nie określił się czy produkcja zostanie przez nich zaakceptowana. Jeśli tak się stanie to Mike Flanagan i Trevor Macy, oprócz tego, że będą autorami jego scenariusza, przynajmniej do pilotowego odcinka, staną się także showrunnerami serialu. Reżyserią ma najprawdopodobniej zająć się Flanagan. O losach serialu oczywiście będziemy was informować. 

Data premiery serialu jak na razie nie znana. 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje