dodano: 2020-10-18 03:03:24

CountryBalls Heroes to nowa polska strategia bazująca na stereotypach i popularnych piłeczkach!

Autor: AnoX
CountryBalls Heroes to nowa polska strategia bazująca na stereotypach i popularnych piłeczkach!
50°
0

CountryBalls Heroes to zupełnie nowa strategia polskiego studia Innominate Games i wydawcy Games Operators, którzy zabierają nas do świata stereotypów.
 
Na Kickstarterze pojawiła się nowa polska strategia, bazująca w dużej mierze na niezwykle niegdyś popularnych piłeczkach z flagami poszczególnych państw, które w satyryczny sposób starają się bawić widzów.
 
Tym razem będziemy mogli stanąć do wielkiej rywalizacji utrzymanej w koncepcji rozgrywki na wzór serii Heroes of Might & Magic. To wszystko sprawia, że CountryBalls Heroes może być grą marzeń dla wielu osób!
 
Przeczytaj także: Inno3D GeForce RTX 3090 iChill X4jest już dostępny na rynku, oferując wielką wydajność oraz... niestety także sporą cenę!
 
Deweloperzy z wydawcą w czwartek wypuścili akcję na Kickstarterze, zgodnie z którym poszukują kwoty nieco ponad 44 tysięcy złotych, za sprawą której możliwe będzie dokończenie projektu.
 
Tytuł możemy wesprzeć za pośrednictwem platformy crowfundingowej oraz śledzić ją poprzez Steam, oczekując na kolejne wieści dotyczące projektu i jego rozwoju.
 
CountryBalls Heroes ukaże się w 2020 roku na komputerach osobistych.
 
Karta na Steam
 
Kampania na Kickstarterze
 
Games Operators S.A. jest obecne na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW).
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama