dodano: 2018-08-03 14:55:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Creepy Jar, twórcy GREEN HELL w poniedziałek zadebiutują na NewConnect

Autor: AnoX
Gra: Green Hell
16°
2
Creepy Jar, twórcy GREEN HELL w poniedziałek zadebiutują na NewConnect
Creepy Jar, czyli polskie studio odpowiedzialne za obiecującą grę GREEN HELL, w najbliższy poniedziałek (6 sierpnia 2018) zadebiutuje na rynku NewConnect.
 
Interesująco zapowiadające się GREEN HELL pojawiło się na naszych łamach już dwa razy (tu i tu), tymczasem już w najbliższy poniedziałek stiod odpowiedzialne za ten tytuł - Creepy Jar pojawi się po raz pierwszy na rynku NewConnect. 
 
Do obrotu giełdowego trafi 410.000 akcji, w tym 32.354 akcji serii C sprzedawanych po 65 zł w publicznej emisji pod koniec ubiegłego roku.  Z oferty spółka pozyskała 2.1 mln zł. Redukcja zapisów w transzy inwestorów indywidualizowanych wyniosła 38.5%.
 
Mamy nadzieję, że pierwsze notowanie naszych akcji przyniesie inwestorom, którzy wzięli udział w publicznej emisji akcji satysfakcjonującą stopę zwrotu. Z naszej strony obiecujemy, że zrobimy wszystko, żeby GREEN HELL i kolejne tytuły zwiększały wartość Creepy Jarzapowiada Krzysztof Kwiatek, prezes Creepy Jar.  
 
Pod koniec tego miesiąca GREEN HELL gracze będą mieli okazję ujrzeć w ramach wczesnego dostępu na Steam, tymczasem do tej pory zwiastun gry został obejrzany przez dwa miliony osób! Sporą popularność gra uzyskała w Brazylii, która posiada rozległe dżungle amazońskie. Creepy Jar nazywane jest także "małym Techlandem" ze względu na swoją historię oraz doświadczenie zarządu firmy. 
 
– Takie gry od kilku lat cieszą się niezmiennie dużą popularnością na świecie. GREEN HELL można porównać do The Forest, Long Dark, Stranded Deep, każda z nich sprzedała się w minimum 1 mln egzemplarzy, a niektóre z nich zbliżają się do 4 mln sprzedanych egzemplarzy podkreśla Marek Soból, członek zarządu Creepy Jar
 
GREEN HELL będzie dostępne we Wczesnym Dostępie już 29 sierpnia 2018 roku na komputerach osobistych PC. Creepy Jar samodzielnie wydaje swój tytuł, odrzucając przy okazji atrakcyjne propozycje wydawnicze. 
 
 
 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Tagi: Creepy Jar, creepy, jar,
Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2018-08-04 00:23:24

Bardzo ściągnięte dużo z serii Far Cry moim zdaniem. Ja bym tutaj się kłócił...

avatar PanDamian
dodano: 2018-08-03 15:05:14

Do NewConnect trafiają niepewne losu firmy, tak więc można wiele zyskać, tak jak i wiele stracić.

Reklama
Reklama