dodano: 2020-09-02 23:45:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Polskie studio Creepy Jar podzieliło się nowymi informacji dotyczącymi Green Hell, dodatku The Spirits of Amazonia i projektu Chimera

Autor: AnoX
Gra: Green Hell
Polskie studio Creepy Jar podzieliło się nowymi informacji dotyczącymi Green Hell, dodatku The Spirits of Amazonia i projektu Chimera
28°
0

Creepy Jar zapowiedziało nową dawkę atrakcji do Green Hell, odpowiedziało na pytania społeczności oraz zapowiedziało, że nowa gra nosi roboczy tytuł Chimera.
 
Rodzime studio pojawiło się na gamescomie, gdzie zdecydowało się podzielić ze społecznością nowymi ogłoszeniami, jednocześnie poświęcając czas na odpowiedzenie na zadawane wcześniej pytania.
 
Zapoznaj się również zGreen Hell VR doczekał się końca prac nad prototypem, mamy pierwsze grafiki wersji survivalu zmierzającego na gogle wirtualnej rzeczywistości!
 
Wśród najistotniejszych spraw bez dwóch zdań pierwsze miejsce posiada zapowiedziane rozszerzenie noszące obecnie tytuł - The Spirits of Amazonia i które co warto podkreślić będzie dostępne CAŁKOWICIE ZA DARMO dla posiadaczy Green Hell.
 
Twórcy chcą w ten sposób podziękować za zaufanie oraz wsparcie uzyskiwane w przeciągu ostatnich tygodni oraz miesięcy, dzięki którym produkcja może się spokojnie rozwijać przez długi czas.
 
Poświęcono sporo czasu na to, aby odpowiedzieć nawet na najdziwniejsze pytania, które można prześledzić na zamieszczonym poniżej zapisie z transmisji.
 
Przeczytaj takżeGreen Hell doczekało się kolejnych darmowych nowości i ulepszeń w ramach aktualizacji New Stands! Co tym razem wprowadziło Creepy Jar?
 
Zdecydowano si także ogłosić, że gra trafia już do aż 1 milion graczy na całym świecie! Trzeba deweloperom przyznać, że doskonale sobie poradzili, zyskując sporą i wierną społeczność walczącą o przetrwanie w cyfrowej dżungli!
 
Przy okazji zdradzono tytuł roboczy drugiego tytułu studia, który nosi roboczy tytuł Chimera, stawiając na rozbudowane mechaniki budowania bazy w ramach świata science-fiction.
 
Green Hell ukazało się 5 września 2019 roku na komputerach osobistych (Steam). Wersje na konsole PlayStation 4 i Xbox One produkcja pojawi się w 2020 roku.
 
Creepy Jar S.A. to jedną z kilkunastu polskich firm na NewConnect.
 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama