logo lubiegrac.pl

Creepy Jar podpisało umowę z Incuvo S.A. na Green Hell w wersji VR!

aktualności news Creepy Jar podpisało umowę z Incuvo S.A. na Green Hell w wersji VR!
Creepy Jar podpisało umowę z Incuvo S.A. na Green Hell w wersji VR!Polskie studio Creepy Jar oficjalnie ogłosiło zawarcie umowy z firmą Incuvo S.A. umowę na rzecz przygotowania wersji VR gry Green Hell. 
 
Symulator przetrwania w dżungli amazońskiej doczeka się kolejnego wydania, w ramach którego będziemy się mogli delektować jeszcze obszerniejszą zawartością oraz atrakcjami.
 
Tym razem mowa jest o wersji gry przygotowywanej z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości, które powoli stają coraz popularniejsze i krok po kroku docierają do kolejnych grup graczy.
 
 
Umowa zakłada wykonanie specjalnego portu oraz wydanie tej wersji, za co odpowiadać będzie właśnie Incuvo S.A. To właśnie ta firma odpowiadać będzie także za działania marketingowe i dystrybucję.
 
Niestety w chwili obecnej nie wiadomo, kiedy to wydanie zadebiutuje na nowych platformach, w związku z czym fani posiadający drogi sprzęt muszą się uzbroić w cierpliwość.
 
[Komentarz redaktora] Współpraca ta wydaje się być przemyślanym oraz realizowanym w dobrym stylu, dzięki czemu obie firmy mają szansę wiele zyskać. Produkcja wydaje się mieć okazję nieźle zagospodarować niszę, przy okazji dostarczając społeczności wartościowy tytuł z unikatowymi zaletami.
 
Green Hell ukazało się 5 września 2019 roku na komputerach osobistych (Steam). Wersje na konsole PlayStation 4 i Xbox One produkcja pojawi się w 2020 roku.
 
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Autor: Tamer Adas

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

SocialMedia

Partners

opencritic