dodano: 2019-07-06 06:05:03
PCPS4PS4 PROPS5STR

Cyberpunk 2077 - Czemu Mike Pondsmith wybrał akurat CD Projekt RED?

Autor: AnoX
Cyberpunk 2077 - Czemu Mike Pondsmith wybrał akurat CD Projekt RED?
48°
0

Cyberpunk 2077 zachwyca już teraz graczy na całym świecie, tymczasem w jednym z wywiadów Mike Pondsmith wypowiedział się dlaczego postawił na CD Projekt RED.
 
Najnowsza produkcja jest już znacznie bliżej niż dalej premiery, tymczasem Mike Pondsmith podzielił się informacjami dotyczącymi tego z jakie powodu zdecydował się wydać prawa do marki właśnie polskiemu studiu.
 
Jak to sam określił, CD Projekt RED był dla niego "grupą ludzi, którzy oglądali w dzieciństwie Gwiezdne Wojny i otrzymali właśnie szansę samodzielnie zrobić grę w świecie Gwiezdnych Wojen". Pierwsze opinie dotyczące gry wskazują właśnie to widać po prezentowanych wersjach demonstracyjnych. 
 
GRID (2019) zaliczył późnienie i pojawi się dopiero w październiku
 
Twórca oryginału docenił ponadto to jak deweloperzy przyłożyły się do dbania o szczegóły świata Cyberpunku oraz to jak zgodni są z nim odnośnie tego co jest ważne w tej rzeczywistości.
 
To najlepszy pokaz tego jak mocno twórcy starają się współpracować, a przede wszystkim zrozumieć co pozwoli graczom wsiąknąć do doskonale odwzorowanej przyszłości, pełnej zepsucia i to w dodatku o jakieś 57 przedłużonej.
 
Cyberpunk 2077 ma się ukazać 16 kwietnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 oraz Project Scarlett.
 
Karta na GOG.COM
 

źródło: Video Games Chronicle

Komentarze (0):
Reklama
Reklama