dodano: 2019-08-12 06:00:07
PCPS4PS4 PROPS5STR

Cyberpunk 2077 ma zapewnić nam filmową opowieść dla dorosłych graczy

Autor: AnoX
Cyberpunk 2077 ma zapewnić nam filmową opowieść dla dorosłych graczy
28°
0

Cyberpunk 2077 zapowiada się coraz bardziej intrygująco, a co za tym idzie warto czekać na nowe materiały. Pewien wywiad jeszcze mocniej rozgrzewa atmosferę!
 
CD Projekt RED już wkrótce zaprezentuje nam zupełnie nowy materiał ze swojego zbliżającego się hitu, tymczasem dzięki Polskiemu Radiu możemy zapoznać się ze sporą ilością informacji dotyczących ich najnowszej gry.
 
Paweł Sasko, Lead Quest Designer w polskim studiu podzielił się z nami informacjami dotyczącymi samej gry. Jak się okazuje Cyberpunk 2077 nie będzie szedł na żadne ustępstwa, a my będziemy się mogli spodziewać odważnej, dorosłej, filmowej opowieści.
 
 
Twórcy chcą przy okazji wykorzystać ten tytuł do przedstawienia pewnych problemów i tematów, których nie można ot tak poruszyć przy innych tytułach. Wraz ze wsparciem twórcy oryginalnego świata przedstawionego powinniśmy się spodziewać zaawansowanych kwestii dotyczących przyszłości tej dalszej oraz przeszłej.
 
Wciąż jest zbyt wcześnie, aby móc coś dokładnego powiedzieć o tym co będzie sercem całości, jednakże po raz kolejny mamy się spodziewać opowieści, która będzie posiadać odmienne ścieżki oraz ostateczne efekty końcowe.
  
Cyberpunk 2077 ma się ukazać 16 kwietnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 oraz Project Scarlett.
 
Karta na GOG.COM
 

źródło: Polskie Radio

Komentarze (0):
Reklama
Reklama