dodano: 2019-07-02 21:30:03
PCPS4PS4 PROPS5STR

Cyberpunk 2077 - Jakie utwory znajdziemy w grze? Oto mała próbka...

Autor: AnoX
32°
0
Cyberpunk 2077 - Jakie utwory znajdziemy w grze? Oto mała próbka...
Cyberpunk 2077 ma zapewnić graczom sporo świeżości w ramach znanego i cenionego uniwersum, choć odbędzie się to przy zachowaniu dziedzictwa. Także muzycznie.
 
Polska gra podobnie jak miało to miejsce w Wiedźminie 3: Dziki Gon stara się ze wszystkich sił wprowadzić jak najwięcej nawiązań oraz elementów, które bardzo dobrze pasują do świata przedstawionego, jego historii oraz ogólne otoczki. W Cyberpunku znajdziemy taką spójność także w dziedzinie muzycznej, dzięki czemu zgodnie z resztą z nazwą uniwersum, nie zabraknie mocnego Punk-a!
 
 
Studio po raz kolejny nawiązało współpracę ze znanymi i cenionymi zespołami, przy czym w tej chwili bliżej możemy poznać dokonania Refused, którzy zostaną umieszczeni w grze jako zespół SAMURAI. To właśnie oni będą nam dostarczać sporo mocy związanej z wyjątkowym stylem.
 
- Jestem niesamowicie podekscytowany tym, że mamy Refused na pokładzie Cyberpunk 2077 - powiedział Marcin Przybyłowicz, dyrektor muzyczny, CD PROJEKT RED. - Wiem na pewno, że w studiu jest wielu fanów zespołu, w tym Piotr Adamczyk, jeden z kompozytorów pracujących nad grą, który przyszedł do mnie z pomysłem na tę współpracę. Jestem bardzo szczęśliwy, że to zrobił, ponieważ masywne riffy, potężna perkusja i uderzający wokal, który chłopaki z Refused dostarczają jako SAMURAI, rozwaliły mnie - dodał Przybyłowicz. - Mogę z całego serca powiedzieć, że punkowej muzyki Cyberpunk 2077 jest mnóstwo! -
 
 
- Podobnie jak my, SAMURAI to grupa buntowników, aczkolwiek w innym czasie i miejscu - powiedział Dennis Lyxzén, główny wokalista zespołu Refused. - Współpraca z CD PROJEKT RED, tworzenie muzyki i pisanie tekstów piosenek dla chromowo-rockowej ikony jaką jest Cyberpunk była zabawna, ale także bardzo oryginalna pod względem twórczym. To było nieoczekiwane wyzwanie, które naprawdę nas poruszyło. Piosenki okazały się świetne, a gra wygląda na szaloną - dodał Lyxzén.
 
Cyberpunk 2077 ma się ukazać 16 kwietnia 2019 roku na PC, PS4 i XB1.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama