dodano: 2019-07-15 10:05:04
PCPS4PS4 PROPS5STR

Cyberpunk 2077 mocno rozwinie atuty Wiedźmina 3: Dziki Gon

Autor: AnoX
Cyberpunk 2077 mocno rozwinie atuty Wiedźmina 3: Dziki Gon
21°
0

Cyberpunk 2077 może być nie tylko kolejnym hitem, ale także po raz kolejny może wznieść gatunek RPG na jeszcze wyższy poziom. Co tym razem rozszerzono?
 
Najnowsza produkcja CD Projekt RED ma dostarczyć nam jeszcze większą spektakularność oraz niewiarygodność skali. Tym razem za sprawą Mateusza Tomaszkiewicza, który opowiedział o tym, co będzie się wiązać z zadaniami.
 
Rozgrywka na obecnym etapie mocno koncentruje się na zwiększeniu poziomu narracji w samej rozgrywce, przy okazji dostarczając graczom bardzo, bardzo dużą ilość ścieżek fabularnych.
 
Alex Giaimo ocenił kiedy mniej więcej możemy się spodziewać GTA 6
 
Polskie studio chce tym razem wziąć jeszcze wyższy poziom kwestię swobody, ale i konsekwencji. To jak podejdziemy do zadania, z jakich narzędzi skorzystamy i co osiągniemy zostanie wzięte pod uwagę podczas przechodzenia fabuły.
 
Szczegóły nie są nam jeszcze znane, jednakże za jakiś czas zapewne możemy się spodziewać prezentacji właśnie takiego materiału, o czym z resztą była mowa ze strony firmy.
 
Cyberpunk 2077 ma się ukazać 16 kwietnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 oraz Project Scarlett.
 
Karta na GOG.COM
 

źródło: gamingbolt.com

Komentarze (0):
Reklama
Reklama