dodano: 2018-10-10 08:10:07
PCPS4PS4 PROPS5STR

Cyberpunk 2077 - CD Projekt nawiązuje współpracę z Digital Scapes

Autor: AnoX
13°
1
Cyberpunk 2077 - CD Projekt nawiązuje współpracę z Digital Scapes
CD Projekt RED ogłosił, że będzie współpracował z Digital Scapes, dzięki czemu firma ma uzyskać optymalną i oczekiwaną wysoką jakość Cyberpunk 2077. 
 
Z racji problemów z zatrudnieniem CD Projekt zdecydował się na przejmowanie innych ekip lub nawiązywanie współpracy z innymi. Niedawno rozmawialiśmy o przejęciu ekipy we Wrocławiu, tymczasem niedawno rodzimy gigant ogłosił, że nawiązał długotrwałą współpracę z zespołem Digital Scapes, w którym znajdziemy byłych pracowników takich ekip jak BioWare, Radical Entertainment i Relic.
 
- Cyberpunk 2077 to nasz najbardziej ambitny projekt do tej pory i ciężko pracujemy każdego dnia, aby uczynić go osiągnięciem w dziedzinie kreatywności i technologi. Zespół Digital Scapes wnosi wiele talentu, doświadczenia oraz wiedzy technicznej i jestem przekonany, że nasza długofalowa współpraca wniesie wiele do gry - mówi Michał Nowakowski, SVP Business Development, CD PROJEKT RED.
 
- Wszyscy jesteśmy podekscytowani i zaszczyceni mogąc współpracować z CD PROJEKT RED. Ich niesamowicie kreatywny i doświadczony zespół programistów popycha narracyjne gry fabularne do niespotykanego dotąd poziomu. Chętnie pomożemy im stworzyć najlepsze gry wideo na świecie - powiedział Marcin Chady, kierownik studia, Digital Scapes.
 
Jak widać rozwój ekipy jest naprawdę dynamiczny oraz wskazuje, że prace są naprawdę zaawansowane pod każdym względem. Oczywiście wciąż jest zbyt wcześnie, aby opublikować szczegóły, jednakże wsparcie z zagranicy z pewnością będzie przydatne. 
 
Wciąż nie znamy daty premiery Cyberpunk 2077.
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2018-12-04 16:36:03

Bardzo sie dłuży i za dlugo moim zdaniem czekania na ta gre oby tylko nie spalili jej tematu.

Reklama
Reklama