dodano: 2016-12-30 18:05:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

Cyberpunk 2077 wymaga coraz większego zespołu.Co postanowiło CDP RED?

Autor: AnoX
Cyberpunk 2077 wymaga coraz większego zespołu.Co postanowiło CDP RED?
27°
0

Cyberpunk 2077 rozwija się coraz lepiej przez co wymaga coraz większych sił. CD Projekt Red postanowił rozszerzyć swój zespół i poszukuje nowych deweloperów.
 
Prace nad Wiedźminem 3 i dodatkami zostały zakończone, a całe studio podzieliło się na dwie ekipy. Jedna (mniejsza) pracuje obecnie nad Gwintem, natomiast drugi zespół w tym momencie zajmuje się produkcją Cyberpunku 2077. Jak się okazuje proce produkcyjny pochłania kolejne dni i zaczyna wymagać coraz większych zasobów ludzkich.
 
Zarząd CDP RED postanowił rozszerzyć zespół z Krakowa (być może nawet trzykrotnie), którego jednym z zadań ma być (podobno) dopracowanie systemów poruszania się z wykorzystaniem różnego typu pojazdów. Wśród stanowisk jakie są potrzebne znaleźć możemy m.in. „Vehicle Artist” i „Vehicle Gameplay Programmer”.
 
Wyzwanie, którego podjęło się studio jest niewątpliwie duże i miejmy nadzieję nie okaże się zbyt wielkie dla CDP RED. Póki co wydaje się, że firma szybko reaguje na pojawiające się problemy. Do premiery Cyberpunk 2077 jeszcze sporo czasu, ale być może w przyszłym roku ujrzymy zupełnie nowy zwiastun, a może nawet jakiś fragment rozgrywki.
 

ogolny


Komentarze (0):
Reklama