dodano: 2019-08-26 06:00:07
PCPS4PS4 PROPS5STR

Cyberpunk 2077 z mniejszym, ale gęstszym światem od Wiedźmina 3

Autor: AnoX
Cyberpunk 2077 z mniejszym, ale gęstszym światem od Wiedźmina 3
25°
0

CD Projekt RED wciąż serwuje nam kolejne informacje dotyczące Cyberpunk 2077. Jak się okazuje tym razem mapa świata będzie mniejsza, ale i gęstsza.
 
Polski hit jeszcze w tym tygodniu pokaże nam się na nowym materiale z rozgrywki, tymczasem dowiedzieliśmy się jak będzie prezentować się różnica wielkości świata przedstawionego. Jak się okazuje Night City będzie mniej rozległe niż przestrzenie z Wiedźmina 3, przy czym tym razem będziemy mogli wejścia do całego mnóstwa budynków. Ba, ponoć wielkie wieżowce czy innego typu wielkie konstrukcje będą naprawdę olbrzymie i dostępne dla nas ze swoimi licznymi pokojami i tajemnicami.
 
Tym razem zauważyć także należy, że tym razem poziomy będą posiadały także kilka poziomów, a co za tym idzie znajdziemy również w nich sporo stref z licznymi atrakcjami, różniącymi się w zależności od dzielnic, które będziemy zwiedzać. Świetnym tego przykładem jest kwestia prawa i jego działania na poszczególne miejsca, o czym pisaliśmy w tym miejscu
 
Otwarty świat tym razem będzie posiadał mocno zmienioną strukturę oraz charakterystykę, przez co będziemy zwiedzać różnorodne miejsca ze swoimi zasadami oraz charakterystyką.
 
[Komentarz redaktora] Być może już w ten piątek będziemy mogli zapoznać się z częścią rozmachu najnowszej odsłony oraz jej odmiennością, względem poprzedniej części i jej struktury. 
 
Cyberpunk 2077 ma się ukazać 16 kwietnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 oraz Project Scarlett.
 
Karta na GOG.COM
 

źródło: cogconnected.com

Komentarze (0):
Reklama
Reklama