dodano: 2017-07-17 08:05:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

Cyberpunk 2077 zaskoczy nas podejściem do gatunku RPG?

Autor: AnoX
Cyberpunk 2077 zaskoczy nas podejściem do gatunku RPG?
18°
4

Cyberpunk 2077 ma zaoferować nam zupełnie nowe podejście do klasycznych elementów RPG o czym poinformował Mike Pondsmith ojciec całego uniwersum.
 
Od czasu pierwszego zwiastuna do dzisiaj sytuacja cały czas się zmienia w studiu, ale jedna rzecz cały czas pozostaje bez zmian - absolutny brak nowych materiałów. Jak się jednak okazuje twórca całego uniwersum aktywnie bierze udział w pracach i uchyla rąbka tajemnicy apropos elemntów RPG.
 
- W Cyberpunku 2077 pojawi się wiele nietypowych klas, jak gwiazdy rocka czy dziennikarze. - Nie mogę powiedzieć na ten temat więcej, ale uważam, że ludzie będą zaskoczeni sposobem, w jaki podeszliśmy do RPG. Sądzę, że im się to spodoba - mówi Mike Pondsmith, który współpracuje z ekipą CD Projekt RED przy jej nowym projekcie.
 
 
- Jest w tym wiele subtelności. Spędziliśmy dosłownie cały tydzień na próbowaniu różnych sposobów na zaimplementowanie tego, by gracze mieli jak najlepsze poczucie swojej postaci - ujawnił Mike Pondsmith.
 
Póki co niestety wciąż pozostajemy z małą ilością informacji, jedne co dostaliśmy to zapewnienie o tym, że gra wyjdzie a prace cały czas trwają. Szkoda, że kwestia promocji rozpocznie się za pewien czas...

ogolny


Komentarze (0):
avatar TOM3K
dodano: 2017-07-17 22:43:58

Zobaczymy, czas pokaże. Fakt jest taki, że w branży gier wideo wszystkie pomysły ciągle są powielane i powiew świeżości jest jak najbardziej wskazany.

avatar Crispio
dodano: 2017-07-17 18:41:57

Oglądając trailer dostałem gęsiej skórki i przeszły mnie dreszcze a to tylko mogę się doczekać faktycznej gry, mój hypetrain pędzi z prędkością światła ;) :D

avatar AnoX
dodano: 2017-07-17 17:55:34

Mariusz Teoretycznie tak, ale wiesz jak to jest Wiedźmin zmienił w zasadzie tylko misje poboczne i ich znaczenie. Reszta to była po prostu wysoka jakość wykonania i serce włożone w grę. Tym razem chyba jednak za słowami pójdą także zmiany w mechanice.

avatar Mariusz
dodano: 2017-07-17 16:46:42

O tym, że na nowo zdefiniują gatunek gier RPG mówili już podczas prac nad Wiedzmine 3 i faktycznie dokonali tego co pokazuje, że radzi nie rzucają słów na wiatr. Na cyberpunk 2077 czekam od pierwszego materiału na jego temat i z niecierpliwością wyczekuję nowych informacji. Info odnośnie klas postaci jest znakiem iż prace nad nowym dzieckiem cd projekt idą w dobrą stronę.

Reklama
Reklama