dodano: 2020-07-11 06:00:02

Czarno-czerwone PlayStation 5? Nowa grafika w sieci prezentuje się podejrzenia. Spójrzmy na kilka detali...

Autor: AnoX
0
Czarno-czerwone PlayStation 5? Nowa grafika w sieci prezentuje się podejrzenia. Spójrzmy na kilka detali...
Zaprezentowanie biało-czarno-niebieskiego PlayStation 5 zaskoczyło graczy. W sieci pojawiła się grafika z konsolą w czarno-czerwonych barwach. To przeróbka?
 
W sieci pojawiła się grafika sugerująca, że może pochodzić z oryginalnych materiałów Sony skierowanych do sklepów, gdzie miałyby się odbywać konkursy, uwieczniające między innymi... PlayStation 5 w czarno-czerwonej obudowie.
 
Natychmiast w oczy rzuca się bardzo ograniczone podświetlenie, które są czerwoną barwą objawia nam się w dziwnym miejscu i jest dość krótkie. Ponadto w żadnym stopniu nie możemy dostrzec choćby delikatnej czerwonej poświaty po drugiej stronie.
 
W przypadku tego modelu dostrzec możemy biały napis Sony oraz symbol marki PlayStation. Oryginalnie zaprezentowany wygląd PlayStation 5, jasno sugerował wcięcia nie mające żadnego wypełnienia. Logo PS miało czarne tło wynikające z wewnętrznej części obudowy, natomiast na skrzydełku całość była jedynie wytłoczona. Małe są szanse na to, że w tym wypadku ktoś zdecydowałby się nakazać dodatkowe domalowanie białej barwy w obu przypadkach.
 
Co prawda Sony potwierdziło różne warianty urządzenia, jednakże o wiele bardziej prawdopodobny design czarnego PlayStation 5 przygotował BossLogic.
 
Warto przyjrzeć się bliżej także podświetleniu kontrolera, które jest bardzo agresywne i za nic nie pasuje do tego prezentowanego w oficjalnych materiałach o DualSense, gdzie wyraźnie niebieski kolor jest bardzo subtelny i nie wybija się on z zasadniczej części obudowy kontrolera.
 
Oryginalne PlayStation 5 możecie zobaczyć w naszym wpisie oraz galerii prezentującej nowy sprzęt.
 
ps5-black-and-red-

źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/07/rumour_black_and_red_ps5_console_spotted_in_sony_marketing_material

Komentarze (0):
Reklama
Reklama