dodano: 2019-11-07 12:00:10
PCPS4PS4 PROXBOX

Wszechmocna czarodziejka z Diablo 4 na nowym zapisie rozgrywki

Autor: nocarz
14°
0
Wszechmocna czarodziejka z Diablo 4 na nowym zapisie rozgrywki
W sieci pojawił się nowy gameplay z Diablo 4 prezentujący jedna z trzech dostępnych klas - czarodziejkę.
 
Niedawno mieliśmy okazje oglądać potężny, prawie dwugodzinny gameplay z czwartej odsłony Diablo, w którym przedstawione były wszystkie trzy klasy postaci (barbarzyńca, druid i czarodziejka), które dane nam będzie ogrywać podczas rozgrywki. Kultowy hack'n'slash nie mógł się obyć bez potężnej czarodziejki, która sporo potrafi, a najnowszy gameplay prezentuje między innymi jej moce.
 
Wszechstronna kobieta bez problemu wzywa różne żywioły jak ogień, lód czy pioruny, a te pozwalają jej pokonywać kolejne hordy wrogów. Opublikowany materiał z zapisu rozgrywki to nie jest specjalnie przygotowany etap, a wycięty z całości fragment, który został zaprezentowany dziennikarzom.
 
Warto podkreślić, że na filmie możecie zobaczyć czarodziejkę w pełnej krasie i z rozwiniętymi umiejętnościami. Wygląda więc na to, że nie jest to też zapis z początku gry. Na chwile obecną Diablo 4 wygląda znacznie lepiej od poprzedniczki, a animacje są jeszcze bardziej mroczniejsze.
 
 
Diablo IV nie ma jeszcze daty premiery. Gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama