dodano: 2021-02-27 21:45:02
ANDIOSPCNSH

Czechosłowackie czołgi zagoszczą w World of Tanks Blitz! Czas na 5 nowych maszyn, w tym na TVP!

Autor: AnoX
Czechosłowackie czołgi zagoszczą w World of Tanks Blitz! Czas na 5 nowych maszyn, w tym na TVP!
16°
0

Czechosłowackie czołgi oficjalnie zagościły na World of Tanks Blitz, zapewniając nam 5 nowych maszyn, w tym modele Skody i TVP!

Wargaming wprowadził na serwery swojej mobilnej propozycji aktualizację 7.7 dzięki której rozgrywka wzbogaci się o zupełnie nowe maszyny związane z Czechosłowacją.

Nowe maszyny zostaną dodane do ogólnego drzewka europejskiego, zapewniając fanom także nowe racje żywnościowe dla załogi w postaci smażonego syru oraz gulaszu.

Zapoznaj się także z: Netflix prezentuje nowości marca 2021. W marcu na platformie kontynuacje serialowe i filmowe nowości. Co obejrzymy?

5 nowych czechosłowackich czołgów w World of Tanks Blitz:

  1. Škoda T 25 (Tier VI)
  2. Konštrukta T-34/100 (Tier VII)
  3. TVP VTU Koncept (Tier VIII)
  4. Škoda T 50 (Tier IX)
  5. TVP 50/51 (Tier X)

Nowe modele stawiają na sporą dynamikę, zwrotność oraz dobre uzbrojenie, za sprawą którego będziemy mogli skutecznie działać na polach bitew, skutecznie penetrując pancerze przeciwników.

- To świetne uczucie dodać nowe czołgi do gry dla naszej społeczności, a wiemy, że Europejczycy czekali na te stalowe bestie - mówi Andrey Ryabovol, dyrektor produktowy World of Tanks. - Z każdym dodanym czołgiem, dodajemy wyzwanie dla graczy, którzy muszą opanować ich mocne i słabe strony, odkryć najlepszy styl rozgrywki. -

World of Tanks Blitz jest dostępne na urządzeniach z iOS, Android oraz na komputerach osobistych.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama