Bohaterzy filmowego Przekrętu trafią do World of Tanks!

lubiegrac news Bohaterzy filmowego Przekrętu trafią do World of Tanks!
Bohaterzy filmowego Przekrętu trafią do World of Tanks!Tamer Adas | 15 stycznia 2024, 13:25

Oficjalnie legendarni bohaterzy filmowego Przekrętu trafią do World of Tanks! Fani czołgowej zabawy mogą liczyć na pakiet specjalnie przygotowanych atrakcji oraz nagród związanych nie tylko z wciąż znakomicie wspominanym snatch!

Wargaming pochwalił się, że nawiązał współpracę z autorami filmu kryminalnego Przekęt, dzięki czemu w World of Tanks odnajdziemy pięciu wyjątkowych bohaterów produkcji: Franky'iego Cztery Palce, Kulozębnego Tony'ego, Tommy, Turka oraz Borysa Brzytwę.

Na komputerach oraz urządzeniach mobilnych rozegra się wielka intryga ze stalowymi machinami w roli głównej. Na pierwszej z platform pojawi się nowa przepustka bitewna znana jako Diamentowy przekręt z pakietem wyjątkowych prezentów do zgarnięcia.

Zapoznaj się również z:

 

Jednocześnie zagościło na serwerach nowe 14-dniowe wyzwanie z pakietem dekoracji odwołujących się właśnie do Przekrętu. Od dowódców przez przedmioty takie jak style 2D. Do 31 stycznia obowiązuje dedykowana Operacja Przekręt z dodatkową dawką elementów do odblokowania, takich jak skórka Caravan dla czołgu Charioteer.

Od 15 lutego Wargaming oferuje wraz z Amazonem nowości w ramach usługi Prime Gaming. To właśnie tam pozyskać można skórkę That Dog dla całej załogi wraz ze spójnym malowaniem, medalem i pomniejszymi dekoracjami.

Niezwykle popularne World of Tanks obecne od dawna jest na komputerach osobistych, podobnie jak wersja konsolowa World of Tanks na konsolach (na Xbox Series XXbox Series S, Xbox One, Xbox One X, PlayStation 4 oraz PlayStation 5) i mobilne World of Tanks Blitz.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners