dodano: 2020-12-10 09:31:43
PCPS4PS4 PROPS5STR

Czy warto zagrać w Cyberpunk 2077 zaraz po premierze?

Czy warto zagrać w Cyberpunk 2077 zaraz po premierze?
16°
1

Najnowsza gra CD Projekt Red już w tym tygodniu będzie miała swoją oficjalna premierę i obecnie można z czystym sumieniem napisać, że jest to jeden z gorętszych tytułów, jakie ukażą się w tym roku.
 
Cyberpunk 2077 zapowiedziany został w 2013 roku i od tamtego czasu każdy z graczy ma swoją wizję tego, jak będzie wyglądał omawiany tytuł. Perspektywa pierwszej osoby może sugerować typową strzelaninę, jednak w rzeczywistości, co podkreślone zostało w recenzjach, dalej ma to być rozbudowana gra RPG, w której przede wszystkim chodzi o dowolność w kwestii wykonywania misji. Czy tytuł będzie jednak sprawnie działał w dniu premiery? Przekonaj się, czy w Cyberpunka 2077 faktycznie warto zagrać zaraz po oficjalnym wydaniu.
 

Cyberpunk 2077 z pierwszymi recenzjami – są wysokie noty, choć pojawiają się wzmianki o błędach

W poniedziałek o godzinie 18:00 zeszło embargo na publikowanie recenzji Cyberpunka 2077 w wersji na komputery osobiste. Zarówno polskie, jak i zagraniczne media oceniły grę wyjątkowo wysoko – Cyberpunk 2077 PC ma w serwisie Metacritic średnią ocen na poziomie 91%. Dzięki temu najnowsza produkcja CD Projekt Red uzyskała oznaczenie “Metacritic Must-Play” przyznawane tylko najlepiej ocenianym produkcjom. Podobnym osiągnięciem może pochwalić się The Last of Us: Part 2, które ukazało się latem tego roku i niemal od razu zdobyło serca graczy oraz mediów. Grę chwalono przede wszystkim za projekt świata, a także to, że Night City faktycznie daje iluzję życia w prawdziwym mieście.

Tak duża i otwarta gra nie mogła się jednak obejść bez pewnych błędów – recenzenci narzekali na dużą liczbę mankamentów, jednak ostatecznie nie wpłynęło to znacząco na oceny (może wręcz powiedzieć, że w cale). Do tego CD Projekt Red zapewniło, że aktualizacja dnia pierwszego, która pojawi się na premierę, ma usunąć większość niedogodności wymienianych w recenzjach. Dalej jednak będzie się można natknąć na różnego rodzaju “bugi”, jednak sporo może też zależeć od platformy, na jakiej gracze zdecydują się grać w Cyberpunka 2077.

Czym może zaskoczyć Cyberpunk 2077?

Ze względu na długi okres produkcji i czas, jaki upłynął od ujawnienia pierwszego zwiastuna Cyberpunka 2077, gracze mają w głowie swoją wizję tego tytułu. Jak te oczekiwania wypadły z opublikowanymi na początku tego tygodnia recenzjami? Przede wszystkim dalej ma to być gra RPG, w której niebagatelną rolę odgrywają wybory użytkownika oraz to, jaki styl rozgrywki będzie on preferował. Oprócz intuicyjnego (w końcu to gra z widoku pierwszej osoby z bronią palną) misje będzie można również próbować ukończyć za pomocą skradania i hakowania. Wszystko ma zależeć od tego, jakiego V (protagonista lub protagonistka) zdecyduje się stworzyć gracz podczas zabawy w Cyberpunk 2077.

Premiera Cyberpunka 2077 – gra będzie dostępna już w tym tygodniu

Data wydania Cyberpunka 2077 doczekała się czterokrotnej zmiany, jednak mimo trudności tytuł w końcu ujrzy światło dzienne. Oficjalna premiera zaplanowana została na 10 grudnia (czwartek) na godzinę 1:00 – wtedy właśnie będzie można pobrać produkcję z jednej z platform do cyfrowej dystrybucji lub oficjalnie zamówić ją w sklepie. Cyberpunk 2077 dostępny będzie w pierwszej kolejności na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xboksie One i usłudze streamingowej Google Stadia. Grę będzie można też uruchomić na Xbox Series X|S oraz PlayStation 5 w ramach wstecznej kompatybilności.


źródło: Artykuł sponsorowany

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-12-11 14:20:59

Troche malo to konkretnie napisane jakiego protagoniste sie stworzy bo tu od stworzenia jego nic nie zalezy a od nabycia umiejetnosci i broni i wszczepow.

Reklama
Reklama