dodano: 2020-09-15 07:00:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Czym Immortals Fenyx Rising ma się różnić względem The Legend of Zelda Breath of the Wild?

Autor: AnoX
Czym Immortals Fenyx Rising ma się różnić względem The Legend of Zelda Breath of the Wild?
18°
0

Zapowiedź Immortals Fenyx Rising (wcześniej Gods & Monsters) natychmiast przywiodła podobieństwa do The Legend of Zelda Breath of the Wild. Czym mają się różnić?
 
Francuski wydawca stara się urozmaicać swoją ofertę, a jednym z zabiegów i tytułów tym przydatnym bez dwóch zdań okazał się dawny Gods & Monster, który z założeń bardzo mocno przypominał ostatnią Zeldę.
 
Przeczytaj również: Nowy screen z Prince of Persia: The Sands of Time Remake prezentuje grafikę z nowej wersji gry. Jest o niebo lepiej!
 
Po zapowiedzi liftingu oraz nadaniu tytułu Immortals Fenyx Risign, skojarzenia do The Legend of Zelda Breath of the Wild, tylko i wyłącznie się powiększyły, w związku z czym zdecydowano się nieco wyjaśnić jak rozległe mają być różnice.
 
Te naturalnie dotyczą innej postawy, którą w przypadku produktu Ubi ma stanowić mitologia grecka, wokół której zbudowana wiele obiektów, jedynie pozornych wizualnie do gry z konsol Nintendo.
 
 
Zgodnie z zapewnieniami znacząco odmienne są proporcje pomiędzy zwiedzaniem, wspinaczką, puzzlami, zagadkami oraz walką, która swoją drogą ma być o wiele bardziej zręcznościowa oraz dynamiczna ze względu na szeroki zakres ciosów i mocy do wykorzystania.
 
Na naszej drodze ma stanąć wiele różnorodnych przeciwników, których będziemy pokonywać w oparciu o własne umiejętności oraz moc postaci.
 
Immortals Fenyx Rising ma się ukazać 3 grudnia 2020 roku. Gra ukaże się na PC, PS4, PS5, NSH, XB1, XSX i XSS.
 
 

źródło: https://cogconnected.com/2020/09/immortals-fenyx-rising-isnt-just-botw-clone/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama