dodano: 2019-11-30 07:00:11
PCNSHPS4PS4 PROSTR

Darksiders Genesis prezentuje nam Waśń, ostatniego z czterech postaci

Autor: AnoX
Darksiders Genesis prezentuje nam Waśń, ostatniego z czterech postaci
23°
0

Darksiders Genesis w końcu pozwoli nam się wcielić w Waść za sprawą czego możemy się zapoznać z Jeźdźców Apokalipsy tuż przed premierą jego przygód z Wojną.
 
Pierwsza premiera gry odbędzie się już wkrótce, tymczasem twórcy zdecydowali się opublikować zupełnie nowy materiał, który pozwoli nam się zapoznać z tym kim jest Waśń i czym się wyróżnia.
 
Krótkie Info #180 - Vigor, Spitlings, Curious Expedition 2, Apex
 
Postać posługująca się dwoma pistoletami będzie miała przyjemność wojować wraz ze słynnym Wojną, a co za tym idzie spodziewać się możecie efektownych pojedynków na szeroką skalę.
 
Airship Syndicate szykuje dla nas potencjalnie interesującą produkcję, która może się okazać atrakcyjną propozycją stawiającą na nietypowe akcenty, których seria jeszcze nie dotykała. To może być także małe otwarcie przed czwartą odsłoną, która może zapewnić nam grę posiadającą współpracę aż czterech jeźdźców.
 
Darksiders Genesis ma ukazać się 5 grudnia 2019 roku na komputery osobiste i Google Stadia, natomiast wersje na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch dostępne będą 14 lutego 2020 roku. Gra będzie posiadać polską wersję językową.
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama