dodano: 2021-02-21 07:15:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Darmowa wersja demonstracyjna Ghostrunner jest już dostępna na konsolach!

Autor: AnoX
Darmowa wersja demonstracyjna Ghostrunner jest już dostępna na konsolach!
21°
0

One More Level, All in! Games oraz 505 Games poinformowały, że na konsolach jest już dostępna darmowa wersja demonstracyjna gry Ghostrunner.

Od minionego czwartku gracze mogą wskoczyć do cyberpunkowego świata przyszłości, gdzie z naszym cybernetycznym ninją będziemy mogli zmierzyć się ze złem czystej postaci.

Zapoznaj się także z: No Gravity Games SA zajmie się wydaniem Sorcery! Parts 1-4 na platformie Nintendo Switch!

Tytuł jest już dostępny w pełnej wersji, zgarniając wiele pochwał, jednakże jeżeli nie przekonują Was one lub chcecie samodzielnie spróbować się z grą to lepszej okazji niż darmowa wersja demo nie będzie!

W ramach wersji demonstracyjnej otrzymujemy do sprawdzenia cały pierwszy poziom gry wraz z rankingami czasowymi, umożliwiające nam zabawienie się z rozgrywką oraz sposobem odnalezienia optymalnej ścieżki poruszania się oraz walki.

Pełna wersja gry na wszystkich platformach wynosi 124 złote.

Ghostrunner zadebiutował 27 października 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One i Nintendo Switch. Gra w 2021 roku w pełnoprawnie zagości także na PlayStation 5Xbox Series X oraz Xbox Series S.
 
Karta na Steam
 
One More Level S.A. jest notowane na NewConnect, natomiast wydawca gry, spółka All in! Games S.A. notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW). 
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się w nieco innym Cyberpunkowym świecie, o Cyberpunk 2077 nie trzeba Wam wspominać, prawda? ;)


źródło: Informacja prasowa

Tagi: Ghostrunner,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama