dodano: 2022-08-04 20:00:02

Darmowe dodatki Ghost Town i Season One do Chernobylite! Właściciele PlayStation oraz Xboxa mogą już je pobrać

aktualności news Darmowe dodatki Ghost Town i Season One do Chernobylite
Darmowe dodatki Ghost Town i Season One do Chernobylite! Właściciele PlayStation oraz Xboxa mogą już je pobrać
12°
0

The Farm 51 oraz All in! Games niedawno poinformowało, że użytkownicy konsol PlayStation oraz Xbox mogą już pobierać darmowe dodatki do Chernobylite. W grze pojawią się nowe zadania, miejsca i skórki. 

Pierwszy z dodatków nazywa się Ghost Town, natomiast drugi określono jako Season One. Każdy z nich wprowadza coś nowego do Chernobylite, które ukazało się w zeszłym roku i zdobyło popularność wśród wielu graczy lubiących survival horror.

Zapoznaj się także z:

 

Co takiego wnosi dodatek Ghost Town? Dzięki niemu w grze pojawi się nowa mapa - Pripyat Residential. Poza tym, wprowadzi kilka nowych zadań, które powinny zaciekawić graczy. Ghost Town zawiera również zestaw skórek Deadly Frost, ale są one dodatkowo płatne.

Z kolei drugi dodatek, Season One, daje nową misję zatytułowaną Memory of You, a także kuszę, która na pewno się przyda. Tutaj też wprowadzono płatne ulepszenia, są one dostępne w pakiecie Blue Flames. 

Każdy ze wspomnianych zestawów kosztuje niecałe 15 zł. Ponadto twórcy wprowadzili kilka poprawek i naprawili błędy w grze. Na rocznicę wydania Chernobylite, przygotowano też maskotkę Czarnego Stalkera. Ich produkcja ruszy, kiedy sprzeda się co najmniej 200 sztuk.

Przed rokiem (29 lipca 2021 roku), Chernobylite ukazało się na komputerach osobistych. Wersje na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X i Xbox Series S zadebiutowały 28 września.

Wydawca gry All in! Games S.A. notowany jest na Giełdzie Papierów Wartościowych, a studio The Farm 51 S.A. znajduje się na NewConnect.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama