dodano: 2020-01-17 23:35:01
aktualności news Data GDC 2020 - Kiedy odbędzie się następna edycja konferencji?

Data GDC 2020 - Kiedy odbędzie się następna edycja konferencji?

25°
0
Data GDC 2020 - Kiedy odbędzie się następna edycja konferencji?
Najbardziej znana konferencja dla twórców gier - Game Developers Conference 2020 (GDC 2020) odbędzie się już niebawem. Co może nas czekać w tym roku?
 
2020 rok bez wątpienia w branży gier w pełni poświęcony zostanie premierze nowych konsol Microsoftu oraz Sony, co może mieć spory wpływ między innymi na konferencję GDC. W poprzednich latach przy okazji tej imprezy ujrzeć mogliśmy chociażby pierwsze, odległe od ostateczności przebitki z Borderlands 3, przy okazji sporo działo się także chociażby PlayStation VR.
 
 
Game Developers Conference co roku oferuje nam wiele interesujących materiałów poświęconych zarówno wielkim hitom AAA czy popularnym propozycją wieloosobowym, w tym takim jak chociażby Roblox, lecz organizatorzy nie zapominają także o niezależnych ekipach i projektach takich jak chociażby Noita
 
Sporo graczy zwrócić się w tym roku ku temu wydarzeniu lub wyciekom z niego chcąc pochwycić jakieś dokładne informacje odnoszące się do specyfikacji czy specyfiki nowych propozycji oraz ewentualnych funkcji, o których jeszcze nie wiemy lub które nie zostały jeszcze do końca potwierdzone.
 
W chwili obecnej oczywiście nie jesteśmy w stanie powiedzieć niczego konkretnego dotyczącego nowego sprzętu, jednakże na miejscu pojawi się chociażby Hideo Kojima i Death Stranding opracowane przez jego studio czy twórcy Outer Wilds.
 
Konferencja Game Developers Conference 2020 (GDC 2020) odbędzie się od 16 do 20 marca 2020 roku w San Francisco w Stanach Zjednoczonych.
 
[AKTUALIZACJA] Pod koniec lutego 2020 roku organizatorzy ogłosili, że wydarzenie nie odbędzie się w oryginalnym terminie 
 
Game Developers Conference 2020 (GDC 2020) odbędzie się latem 2020 roku

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: zdjęcia podglądowego: kherrmann z Pixabay

Komentarze (0):