21°
0
dodano: 2022-05-12 18:55:01

Poznaliśmy dokładną datę premiery Dead Space remake! Kiedy klasyczny horror kosmiczny zadebiutuje w nowym wydaniu?

Majowa transmisja Dead Space remake wystartowała, dzięki czemu możemy się delektować kolejnym pokazem rozgrywki z nadchodzącej propozycji EA Motive. Dziś twórcy zdecydowali się skupić na kolejnych aspektach.

Najnowszy materiał na żywo poświęcony został tematowi oprawy graficznej, prezentując jej przemysłowy charakter, oferujący wyjątkowy klimat pierwszej odsłony. Gracze przekonają się o tym, jak głęboko twórcy zdecydowali się wykorzystać z oryginału.

Przeczytaj też:

 

Artyści zdecydują się dokładnie opowiedzieć o tym jak oryginał budował swoją atmosferę, skąd czerpano inspirację oraz jak to wszystko możliwe było do przeniesienia się do nowoczesnych warunków.

To będzie pokaz możliwości silnika Frostbite, za sprawą którego możliwe było przeniesienie motywów w świat nowoczesnego oświetlenia, bardziej szczegółowej oprawy oraz zmian na korzyść między innymi modeli postaci.

Sporo uwagi poświęcono na zachowanie formuły brutalnej i desperackiej walki z zagrożeniem, strachu czekającego na każdym kroku oraz poprawy elementów, czyniących USG Ishimurę, jeszcze bardziej wiarygodnym oraz mrocznym miejsce.

Studio Motive zdecydowało się przy okazji ogłosić, że powrót do klasyka w nowej formie odbędzie się już 27 stycznia przyszłego roku. To ciekawy termin, który skutecznie wykorzystały dla siebie ostatnie odsłony cyklu Resident Evil.

Praca nad remakiem była dla nas w Motive świetną zabawą, ponieważ jesteśmy prawdziwymi fanami tej serii i chcemy traktować ją z należytym szacunkiem. Równie ekscytujące jest też obserwowanie reakcji graczy, ponieważ zabieramy ich w tę podróż razem z nami - powiedział Phillippe Ducharme, Senior Producer Dead Space. - Czynimy ogromne postępy na drodze do wersji Alpha i z radością ogłaszamy, że gra zadebiutuje w styczniu przyszłego roku. Nie możemy się doczekać, aż gracze, zarówno ci starsi, jak i nowi, zobaczą, jak podnieśliśmy jakość oryginalnego doświadczenia w nadchodzącym remake'u, aby było ono równie niezwykłe dla tej generacji. -

Dead Space remake ma się ukazać na 27 stycznia 2023 roku. Gra zmierza na Xbox Series SXbox Series X, komputery osobiste oraz PlayStation 5.

Zapraszamy do transmisji!

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):
Reklama