20°
0
dodano: 2022-01-14 07:10:02
PC

Ubisoft niespodziewanie ujawnia jaka będzie data premiery The Settlers!

Autor: AnoX

Data premiery The Settlers do tej pory pozostawała tajemnicą, niemniej po długim czasie oczekiwania nagle Ubisoft pojawia się z dokładnymi informacjami!

Francuski gigant zdecydował się przypomnieć graczom, że cały czas powstaje The Settlers, które ma oficjalnie zadebiutować... już 17 marca bieżącego roku!

Przeczytaj również: Jak Dying Light 2 Stay Human prezentuje się na PS4 i XB1? - Techland zaprezentował fragment rozgrywki

Co jeszcze jest szczególnie ważne, już 20 stycznia wystartują zamknięte beta testy, w trakcie których gracze będą mogli sprawdzić projekt oraz wesprzeć twórców swoimi uwagami.

Niemiecki oddział Ubisoft Dusseldorf przygotował i niebawem wypuści reboot marki, czerpiący garściami z trzeciej oraz czwartej odsłony. Gra będzie działać na silniku Snowdrop Engine, stawiając na rozbudowaną rozgrywkę oraz przepiękną oprawę wizualną.

Tryb fabularny skupi się na frakcji Elari, która zostaje wyrzucona ze swojej ojczyzny, próbując się osiedlić na dotychczas niezagospodarowanych ziemiach. To właśnie tu, czekać na nas będą niespodzianki i liczne wyzwania.

Tytuł będzie można nabyć w wersji standardowej, Explorer (fizyczne wydanie z dodatkami) oraz Deluxe z cyfrowymi dodatkami do sprawdzenia.

The Settlers ma zadebiutować 17 marca 2022 roku na komputerach osobistych, w tym w abonamencie Ubisoft+.

 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama