dodano: 2021-05-03 09:45:01

Demonic, horror twórcy Dystrykt 9. Pojawiły się pierwsze zdjęcia zza kulis i krótki materiał filmowy

Demonic, horror twórcy Dystrykt 9. Pojawiły się pierwsze zdjęcia zza kulis i krótki materiał filmowy
18°
0

Demonic, horror twórcy Dystrykt 8, Neilla Blomkampa. Pojawiły się pierwsze zdjęcia zza kulis i krótki materiał filmowy. Premiera kinowa w sierpniu. 

Demonic to kolejny horror o zjawiskach paranormalnych, którego twórcą Neill Blomkamp, mający na swoim koncie takie produkcja jak Dystrykt 9, Elizjum, Chappie oraz Alive in Joburg. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu promujące film oraz krótki film z planu zdjęciowego. 

Demonic 1 

Kolejny film grozy jest produkcją o zjawiskach paranormalnych, o których fabule nie wiemy zbyt dużo. Poznaliśmy informacje, że Demonic to jak już wspomnieliśmy opowieść o paranormalnej treści, opowiadający o młodej kobiecie. Pewnego dnia ujawnia ona przerażające demony, nadprzyrodzone siły i moce. Uaktywniają się one przez wieloletnią, niezwykle złą relację między nią, a jej matką.

Przeczytaj również: Siberia, horror psychologiczny w mroźnej, pełnej przerażenia Syberii na zwiastunie i z datą premiery

W obsadzie filmu znaleźli się aktorzy, z którymi Neill Blomkamp już miał przyjemność pracować. Wśród nich zobaczymy: Carly Pope (Asy z klasy, W garniturach, Elizjum, Podwójna gra). A także: Michael Rogers, Chris William Martin oraz Nathalie Boltt.

Kinowa premiera filmu w Ameryce przewidziana jest na 20 sierpnia. 27 ma pojawić się a wersji cyfrowej. Na razie nie podano daty premiery filmu w polskich kinach. 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama