dodano: 2019-11-09 06:00:10
PCPS4PS4 PROXBOX

Diablo IV z kolejną wielką dawką informacji i pogłosek o rozgrywce

Autor: AnoX
Diablo IV z kolejną wielką dawką informacji i pogłosek o rozgrywce
37°
0

Diablo IV ledwie co zostało zapowiedziane, a w sieci nagle pojawiło się wiele, wiele informacji i pogłosek dotyczących rozgrywki. Czego się dowiedzieliśmy?
 
Blizzard chce przy okazji czwartej odsłony dostarczyć graczom wysokiej klasy produkt, który wykorzysta największe zalety poprzednich odsłon cyklu. Do tego założenia jednak twórcy chcą dorzucić coś ekstra, dzięki czemu zabawa stanie się jeszcze o wiele lepsza.

W Diablo 4 kolejne przejścia będą oferować nam nowe atrakcje!

Jednym z założeń jest zapewnienie formule większej różnorodności przejść, co ma przytrzymać graczy dłużej przy grze. Nowe doświadczenia bazować mają na odkrywaniu i poznawaniu licznych sekretów kryjących się w wielu miejscach. Pojawiła się informacja w wywiadzie, że pojawi się coś w rodzaju trybu Przygody skupionego właśnie na tego typu zabawie, odchodzącej od ciągłego przemierzania lochów i zaliczania poszczególnych przejść.

System sezonów powróci?

Powróci system sezonów, choć od teraz będzie on funkcjonował inaczej skupiając się nie tylko na rozgrywce, ale także na innych aspektach gry. Jako przykład przytoczony zostaje opcjonalny system wyborów, mający mieć jakiś wpływ na naszą zabawę.
 
"Zamieć" zapowiedziała, że możemy się spodziewać w grze także systemu mikrotransakcji, choć z pewnością będą one o wiele lepiej zrealizowane niż miało to miejsce w Diablo III i całego wewnętrznego handlu, na którym można było nawet nieźle zarobić... choć zabawy jako takiej można było nie uświadczyć. 

Dodatki do Diablo IV - Jak będą wyglądać?

Joe Shely w jednej z rozmów potwierdził, że możemy się spodziewać w przyszłości premiery Diablo 4, mających wyglądać dość podobnie do rozszerzeń związanych z dotychczasowymi odsłonami. Szczegóły tradycyjnie nie są nam jeszcze znane, lecz tradycyjnie mamy się spodziewać mocnych i ciekawych rozszerzeń stawiających na odmienne podejście.
 
O książkach z cyklu Diablo przeczytacie w tym miejscu.
 
Diablo IV nie ma jeszcze daty premiery. Gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
 

źródło: gamespot, gamerant, cogconnected

Komentarze (0):
Reklama
Reklama