dodano: 2019-12-16 16:00:11
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Doom Eternal zapewni opcję klasycznego widoku i położenia broni

Autor: nocarz
Doom Eternal zapewni opcję klasycznego widoku i położenia broni
14°
0

Doom Eternal doczeka się istotnych nowości, które zapewni nam studio id Software. Jak się okazuje, gra wzbogaci się o klasyczne położenie broni!
 
Twórcy Doom Eternal pochwalili się opcja klasycznego widoku FPS z bronią, która umieszczona jest pośrodku ekranu. Materiał opublikowany w sieci prezentuje tą opcję w praktyce z całą gamą uzbrojenia. Strzelanki, które były tworzone wcześniej, oferowały ten widok aby stworzyć symulacje celowania przez przyrządy. W nowszych gracz broń ukazana jest z prawej strony.
 
Konferencja Wielka gra - Ciekawe wydarzenie odbędzie się już jutro!
 
Ekipa id Software chwali się też wysokim poziomem detali każdej z broni i jak sami twierdzą wyśrodkowanie broni to swego rodzaju połączenie klasyki z nowoczesnością. Warto przypomnieć, że Doom Eternal jest sequelem produkcji z 2016 roku. Nowy Doom zaoferuje graczom podróż zarówno na Ziemię jak i do piekła i z powrotem. Ponadto w grze przyjdzie się nam zmierzyć z całkowicie nowymi przeciwnikami ale spotkamy się także ze starymi znajomymi.
 
DOOM Eternal będzie mieć premierę 20 marca 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One oraz Google Stadia.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama