dodano: 2020-03-30 06:15:02

DOOM Eternal z zajawką zapowiadającą Prey 2? Nie jest pierwsza...

Autor: AnoX
18°
0
DOOM Eternal z zajawką zapowiadającą Prey 2? Nie jest pierwsza...
Jakiś czas temu jeden z graczy odkrył nawiązanie do Prey'a, jednakże nowy easter egg sugerująco zapowiada Prey 2! Zajawka początkiem procesu?
 
Prey od Arkane Studios okazał się świetną grą czerpiąc mimo wszystko pełnymi garściami z System Shocka, swoją drogą System Shock 3 prawdopodobnie nie powstanie. Wobec tego tym mocniej warto trzymać kciuki za Prey 2.
 
Twórcy oficjalnie nie zapowiedzieli kontynuacji, zakończenie gry zdecydowanie nie było w tej kwestii jasne, natomiast nowa zajawka w DOOM Eternal czyni to w sposób całkowicie odmienny.
 
doom-eternal-a-prey-2  
 
Książka z tytułem "2 Prey or Not 2 Prey" stanowi w dużej mierze wyrazisty znak, że coś się w tej kwestii dzieje. Taka forma zajawki mogłaby posłużyć jako świetny moment na dokonanie ujawnienia takiego projektu.
 
Recenzja XPG Summoner - Klawiatura ze wszystkim dla gracza?
 
Co prawda do premiery byłoby zbyt wcześnie, jednakże sama zapowiedź mogłaby sprawić, że fani już teraz zareagowaliby bardzo aktywnie i z wielkim zadowoleniem.
 
Rzecz jasna może to być po prostu odwołanie się do pierwszej odsłony czy Rebootu jakiego dokonało właśnie Arkane, choć wykluczyć nie można także pewnego typu analizy jak rynek i fani zareagują. Bez wątpienia jednak jakość poprzedniego tytułu była na tyle wysoka, że zdecydowanie warto kontynuować poprzedni kierunek. Z resztą o nim nieco możecie przeczytać w naszej recenzji Prey'a.
 
Tego typu marketingowe rozwiązania czasem są wykorzystywane i bez wątpienia gdyby je zastosowano tym razem, wiele osób nie tylko nie byłoby złych, ale bez wątpienia poczułyby one spore zadowolenie z takiego obrotu spraw.
 
DOOM Eternal ukazało się 20 marca 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One i Google Stadia.
 

źródło: gamerant.com/doom-eternal-easter-egg-prey-2/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama