dodano: 2020-02-06 07:10:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

DOOM Eternal dostarczy nam imponujący zestaw potężnych broni!

Autor: AnoX
DOOM Eternal dostarczy nam imponujący zestaw potężnych broni!
14°
0

DOOM Eternal to nie tylko efektowny system strzelania to także imponujący zestaw potężnych broni do wykorzystania. Z których broni skorzystamy?
 
Wczoraj wspominaliśmy Wam o materiale wideo skoncentrowanym na demonach, których i tym razem nie będzie brakować, a każdy z nich odgrywać będzie istotną rolę dla rozgrywki. Tym razem doczekaliśmy się materiału skupionego na arsenale broni.
 
Deweloperzy po raz kolejny zdecydowali się zaoferować nam kilka typów broni, które posługiwać się będą także specjalnymi modami, dzięki którym każdy model będziemy mogli nieco zmodyfikować do naszych potrzeb.
 
id ponoć postawiło większe znaczenie właśnie na mody, dzięki którym będziemy mogli przyjemniej oraz skuteczniej eliminować przeciwników. Odpowiednie dobranie zestawu nie będzie łatwe, ale ma się ono nam opłacać.
 
Nie zabrakło także Codex-u, dzięki którym będziemy mogli podejrzeć które demony są wrażliwe na dany typ amunicji, to bez wątpienia dobry ukłon w stronę mniej zaawansowanych i zręcznych graczy. Ci będę mogli ujrzeć nawet analityczne podejście do tego co dokładnie i w jakim stopniu skutecznie będzie się nadawać do walki z tym typem przeciwnika.
 
Pojawiły się również mini przebitki z zestawu run, który wydaje się być naprawdę obszerny, dzięki czemu również ten element będziemy mogli rozwijać oraz modyfikować pod siebie.
 
Poza Modami, znalazło się miejsce także na Ulepszenia, dzięki któremu nasze ataki w tej czy innej formie staną się jeszcze skuteczniejsze w uśmiercaniu potwrów. Sporą nowością jest Mastery, czyli specjalne super umiejętności zapewniające nam chociażby odzyskiwanie części amunicji przyciągającej się do nas.
 
Fallout 76 - Aktualizacja Wastelanders juz z datą premiery!
 
Nasz pancerz to kolejny element do wzmacniania oraz udoskonalania, co odbywać się będzie za sprawą specjalnych duchowych wojowników. To za sprawą ich darów posługiwać się będziemy dodawaniem dodatkowych zalet do broni dodatkowej takie jak zamrażające bomby, wyrzutnia rakiet czy miotacz ognia.
 
Na zamieszczonym materiale zobaczyć możemy między innymi takie bronie jak Ballista, dwururka (Super Shotgun), Combat Shotgun, BFG-9000, Doomblade, piła łańcuchowa, snajperka (Heavy Cannon), Crucible czy karabin plazmowy.

 
Premiera już za lekko ponad miesiąc, a deweloperzy i Hugo Martin we własnej osobie powoli budują napięcie oraz zainteresowanie, które w dużej mierze bazuje na rozsądnym oraz przemyślanym rozwijaniu poprzedniej części. Eternal zapowiada się coraz lepiej, a oczekiwania powoli rosną wraz z kolejnymi scenami i filmikami. Nie zmienia to jednak faktu, że pytań także nie brakuje odnośnie niektórych elementów gry....
 
DOOM Eternal ukaże się 20 marca 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One oraz Google Stadia.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama